دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶

جلسه هم اندیشی در مورد فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال تحصیلی جدید برگزار شد

جلسه کانون اردوهای جهادی

جلسه هم اندیشی در مورد فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال تحصیلی جدید برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، جلسه هم اندیشی فعالیت های جهادی با حضور دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، محمود فیضی مدیر امور فرهنگی این دانشگاه،دکتر خداداد خدادادی رییس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه، نماینده بسیج جامعه پزشکی ، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه، نماینده معاونت پشتیبانی، نماینده اورژانش استان آذربایجان شرقی و نماینده معاونت اجتماعی و عرفان فتاحی دبیر کانون اردوهای جهادی دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه لزوم آشنایی دانشجویان با زندگی در مناطق محروم مطرح شد و علت این موضوع آینده ساز بودن نسل جوان و دانشجویان در کشور و لزوم آشنایی این آینده سازان با زندگی تمام مردم جامعه عنوان شد.

عرفان فتاحی در این جلسه عنوان کرد: لزوم همکاری تمام معاونت های دانشگاه علوم پزشکی تبریز در برگزاری اردوهای جهادی و انجام فعالیت های جهادی دیده می شود.

وی افزود: مشارکت فعالان دانشجو و فارغ التحصیل رشته های مختلف در انجام فعالیت های جهادی قطعا می تواند مفید باشد و سعی در جذب این دو قشر خواهیم داشت و همچنین از معاونت های مختلف خواستاریم در آشنا کردن خیرین سلامت با فعالیت های جهادی بکوشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.