چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴

از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت‏

اعضای دانشجوی هیأت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان‏، دستیاران و دانشجویان phd معرفی و منصوب شدند

انتصاب

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت دبیران شوراهای صنفی که در مجمع دبیران شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌ها به عنوان «اعضای هیات مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان Ph.D» انتخاب شده بودند را به مدت یک سال به عنوان عضو این هیات معرفی و منصوب کرد.

به گزارش مفدا، در احکامی جداگانه از سوی دکتر محمد رضا فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و رئیس هیات مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان phd، آقایان «سید وحید حسینی - دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان» و «محمد حسین خانجانی دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان» را به مدت یک سال به عنوان اعضای جدید هیات مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان phd معرفی و منصوب شدند.

در متن این احکام که به امضاء و تایید دکتر محمد رضا فراهانی رسیده، خطاب به اعضای جدید هیات مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان دکتری آمده است.

جناب آقایان سیدوحید حسینی و محمد حسین خانجانی

با سلام؛

بدین‌وسیله بر اساس بند ۸ ماده ۳ آیین‌نامه شوراهای صنفی دانشجویان و دستیاران دانشگاه/ دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و نظر به انتخاب جنابعالی در مجمع دبیران شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌ها در تاریخ ۲۱ شهریور ماه ۹۷ ‏، به عنوان «اعضای هیات مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان Ph.D» به مدت یک سال منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال با حضور فعال در جلسات هیات مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی در انجام وظائف محوله موفق و موید باشید.

      

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.