چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷

کارگاه آشنایی بامهارت های زندگی به همت اداره سلامت روان دانشجویی برگزارشد

مشاوره

 هدف ازاین کارگاه ها آموزش مهارت های زندگی و مقابله با استرس برای دانشجویان ورودی جدید که به تازگی وارد محیطهای جدید شده اند،اعلام شده است.

به گزارش مفدا زنجان اداره مشاوره وسلامت روان دانشجویی در راستای توانمند سازی دانشجویان گرامی و در جهت آشنایی با اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی و همچنین آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ورودی جدید کارگاهی تحت عنوان" مهارتهای ده گانه مهارت های زندگی" برای دانشجویان رشته های علوم آزمایشگاهی ،بهداشت عمومی وبهداشت محیط برگزارکرد.

کارگاه آموزشی رشته علوم آزمایشگاهی  درتاریخ ۲۵مهر۹۷توسط نسیم خدایگانی در دانشکده بین الملل برگزارشد.

این کارگاه برای رشته بهداشت محیط توسط مهسا قوطاسلو در دانشکده پیراپزشکی در تاریخ ۲۲مهر۹۷ برگزارودر این کارگاه علاوه بر مهارت های ده گانه زندگی، آموزش ایجاد روابط سازگارانه و سالم در بین دانشجویان مقیم خوابگاه هم آموزش داده شد.

اداره مشاوره درادامه توانمندسازی دانشجویان کارگاهی با عنوان" تنظیم هیجان ومقابله با استرس "  باتدریس خانم خدایگانی در دانشکده پیراپزشکی در تاریخ۲۴مهر۹۷ با شرکت ۳۰نفراز دانشجویانرشته بهداشت عمومی برگزارکرد. هدف ازاین کارگاه آموزش مهارت های زندگی و مقابله با استرس برای دانشجویان ورودی جدید که به تازگی وارد محیطهای جدید شده اند،اعلام شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.