دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷

معاون آموزشی دانشگاه در گفت‌وگو با مفدا:

فعالیت شورای صنفی در راستای تحقق مطالبات دانشجویان بسیار ارزشمند است

دکتر انتظاری

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: فعالیت شورای صنفی دانشجویان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده چرا که در راستای تحقق مطالبات و حل مشکلات دانشجویان تلاش می‌کنند.

دکتر مسعود انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا اردبیل در رابطه با فعالیت‌های شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، اظهار داشت: فعالیت شورای صنفی دانشجویان بسیار ارزشمند بوده چرا که به عنوان نمایندگان و سخنگوی دانشجویان دانشگاه در راستای حل مشکلات و تحقق مطالبات دانشجویان تلاش می‌کنند و ما نیز از این فعالیت‌ها استقبال می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه علاقه‌مند به برگزاری جلسات با شورای صنفی دانشجویان برای حل مشکلات هستیم، گفت: مسئولان دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل باید ارتباط و تعامل خود را با اعضای شورای صنفی افزایش داده و بعد از آگاهی از مطالبات دانشجویان، این موارد را در جلسه معاونت و حتی هیئت رئیسه مطرح کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: تا حد امکان سعی می‌کنیم که مطالبات شورای صنفی دانشجویان به طور ویژه و خاص در جلسات شورای آموزشی دانشگاه مطرح و بررسی شود.

دکتر انتظاری تصریح کرد: فعالیت شورای صنفی در بررسی مشکلات دانشجویان، نقطه مثبتی در فعالیت این شورا است و کسانی که در این شورا مسئولیت دارند باید به خوبی بتوانند مشکلات مربوطه را به گوش مسئولان برسانند.

وی بیان کرد: قطعا تمایل داریم که برگزاری جلسات با شورای صنفی برای حل مشکلات دانشجویان بیشتر شود و دغدغه‌های شورای صنفی برای ما بسیار اهمیت دارد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در رابطه با مشکلات مطرح شده در جلسه با اعضای شورای صنفی دانشجویان، گفت: عمده‌ترین مشکلات مطرح شده، مربوط به کمبود فضای فیزیکی در دانشکده‌ها و مراکز آموزشی درمانی و بالینی بوده که در این موارد با مشکلاتی مواجه هستیم که هیئت رئیسه دانشگاه در تلاش برای رفع این مشکلات است.

دکتر انتظاری افزود: اقدامات لازم برای احداث دانشکده دندانپزشکی و داروسازی انجام شده و افتتاح مرکز تروما و سوختگی اردبیل نیز در بیمارستان امام خمینی(ره) قطعا باعث برطرف شدن برخی از مشکلات کمبود فضای آموزشی می‌شود.

وی تصریح کرد: احداث بیمارستان هزار تختخوابی در اردبیل نیازمند همت مسئولان استان و توجه ویژه رئیس جمهور در سفر به استان اردبیل است که در صورت احداث این بیمارستان، مشکل کمبود فضای آموزش بالینی به طور کامل برطرف می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: احداث مرکز توسعه آموزش پزشکی برای برگزاری کارگاه و سمینارها در حال انجام بوده و احداث کتابخانه مرکزی نیز در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در دست اقدام است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.