شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷

بازدید مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام از روند خدمات رسانی دانشجویان به زوار اربعین

بازدید معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه از روند خدمات رسانی دانشجویان جهادگر دانشگاه به زوار در مرز بین المللی مهران( روایت تصویر)

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به همراه مسئولان این معاونت، از روند خدمات رسانی دانشجویان جهادگر دانشگاه به زوار اربعین در مرز بین المللی مهران بازدید کرد.

به گزارش مفدا ایلام، هدف از این بازدید ارزیابی روند خدمات دهی گروه‌های دانشجویان جهادگر دانشگاه  علوم پزشکی ایلام در مهران بود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حاشیه این بازدید گفت: گروه های جهادی دانشجویی از ابتدای ورود زوار به استان، در بیمارستان امام حسین (ع) مهران مستقر شدند. جهادگران شامل سه گروه ۱۲ نفری دانشجویان رشته‌های فوریت پزشکی و پرستاری  بودند و علاوه بر آن نیز پنج اکیپ دانشجویان جهادگر دندانپزشک نیز در پایانه مرزی مستقر شدند.

"دکتر استاک" افزود: این گروه‌ها به صورت شبانه روزی و در قالب شیفت‌های چرخشی به زواراربعین حسینی خدمات دندانپزشکی، درمانی و مراقبتی شامل تزریقات، پانسمان و تریاژ ارائه می‌دادند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام روند خدمات رسانی دانشجویان جهادگر دانشگاه در مهران را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: خدمات رسانی این دانشجویان تا ورود آخرین نفر از زوار به کشور ادامه دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.