شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد معرفی و منصوب شد

فراهانی انتصاب

در حکمی از سوی دکتر محمد رضا میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد‏، دکتر علی دهقانی به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه معرفی و منصوب شد.

به گزارش مفدا، طی حکمی از سوی رئیس داشنگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، دکتر علی دهقانی، عضو هیات علمی ( دانشیار) دانشکده بهداشت‏، به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه معرفی و منصوب شد.

در متن حکم انتصاب که به تایید و امضای ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد رسیده، خطاب به دکتر علی دهقانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آمده است:

نظر به اهمیت برنامه‌های فرهنگی در امر اعتلای دانش پزشکی به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت و شرایط کنونی استخدام، جنابعالی به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد معرفی می‌شوید تا  براساس مقررات و موازین اسلامی، تحت نظر اینجانب نسبت به انجام وظایف مربوطه اقدام کنید و در این راستا با بهره گیری از توانائی‌ها و استعدادهای وافر دانشجویان که نقش موثری در ارتقای سطح علمی و توانمندی آنان و همچنین دانشگاه ایفا می‌کنند‏، مورد تاکید بوده و انتظار می‌رود موارد ذیل نیز مورد عنایت قرار گیرد.

تاکید بر اجرای برنامه‌های قرآن و عترت در همه سطوح دانشگاه بویژه در اجرای برنامه‌های دانشجویی.

توجه به برنامه‌های فرهنگی در امر گزینش و انتخاب دانشجوی نمونه در دانشکده‌ها و واحدهای آموزشی.

تدوین برنامه جامع فرهنگی دانشگاه با توجه به مبانی اسلام ناب محمدی و تعمیق فرهنگ نماز، ایثار و شهادت در بین دانشجویان و کارکنان.

استفاده از توان علمی و اجرایی دانشجویان و جلب مشارکت آنان در امر برنامه‌ریزی، اجرا، پایش و ارزیابی برنامه‌های مختلف فرهنگی و رفاهی دانشجویان.

ترویج ورزش دانشجویان و کارکنان و استفاده بهینه از فضاها و امکانات موجود در دانشگاه و جامعه برای تحقق این مهم.

عنایت ویژه به ابعاد مختلف سلامت دانشجویان از طریق فعال کردن مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان، اجرای برنامه های غربالگری، آزمون سلامت عمومی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از طریق فعال کردن موضوع استاد راهنما در دانشکده‌ها.

ساماندهی امور فوق برنامه و رفاهی دانشجویان با توجه به منابع موجود و استعدادهای بالقوه.

فراهم کردن بستر مناسب برای حضور هرچه بیشتر دانشجویان در عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی جامعه و بویژه ایجاد فضای مناسب برای راه اندازی کرسی‌های آزاداندیشی.

توجه به دانشجویان شاهد و ایثارگر و بویژه امور فرهنگی این عزیزان.

هماهنگی و برنامه‌ریزی در امور جاری و سایر امور محوله از سوی ریاست دانشگاه

تنظیم سیستم ارتباط معاونین.

حضور در جلساتی که از طرف ریاست دانشگاه تفویض می‌گردد.

صحت وجود و توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.