یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰

بیانیه جامعه دانشگاهی علوم پزشکی بیرجند بمناسبت سیزده آبان

در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نمی نمائیم

بیرجند/13 آبان

بمناسبت ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، جامعه دانشگاهی علوم پزشکی بیرجند بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، در آستانه ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، جامعه دانشگاهی علوم پزشکی بیرجند بیانیه ای به شرح ذیل است:
ماه آبان نقطه عطفی در انقلاب عظیم اسلامی ایران است . آزادی خواهی ، تجلی ظلم ستیزی، عقلانیت، قیام علیه سلطه بیگانگان، ایستادگی در برابر زورگویی و لبیک به ندای هیهات من الذله، حرکتی به موقع و جامع از سوی عصاره ملت ایران، دانشجویان و دانش آموزان بود.
نظام سلطه ای که چهل سال است همه تلاش خویش را در تسلط بر ایران اسلامی معطوف کرده است و چشم دیدن نظام پیشرفته و الگوی اسلامی را ندارد و همه هم و غمشان تحت سلطه قرار دادن ملت های آزادی خواه به رهبری جمهوری اسلامی ایران است . تا اینکه هیچ ملتی از خویش اراده ای نداشته باشد .

امروزه هم مانند دوران پر افتخار دفاع مقدس مقاومت و ایستادگی در برابر اراده بی منطق و نابخردانه نظام سلطه بر همگان لازم است. تقارن ۱۳ آبان و اربعین انقلاب اسلامی ایران با اربعین سرور آزادگان عالم حسین بن علی (ع) فرصتی است تا همه با هم در سایه رهبری آگاه و بصیر و وحدت و به پاس خون شهیدان عزیز نظام اسلامی و درس عبرت مسئولین از اهداف قیام سیدالشهدا علیه السلام و نصب العین قرار دادن شعار هیهات من الذله عاشورای حسینی با یکدلی و مقاومت همچون ۴۰ سال گذشته جواب مایوس کننده ای به دشمن بدهیم .

ما جامعه دانشگاهی در این شرایط حساس و خطیر هم نوا با منادی مبارزه با استکبار خمینی کبیر و پرچم دار این راه خامنه ای عزیز ضمن گرامیداشت یوم ا... سیزده آبان و یاد و خاطره شهدای این حادثه و همه شهدای گرانقدر ، با تلاش علمی مضاعف در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نمی نمائیم .

اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.