یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴

راهپیمایی دانشگاهی در 13 آبان، سالروز مبارزه با استکبار جهانی

13 آبان ماه، سالروز سه رخداد مهم در ایران اسلامی

13 ابان یاسوج

صبح روز 13 آبان 97، ریاست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اساتید دانشگاه، اعضای هیئت علمی، پرسنل و جمع زیادی از دانشجویان این دانشگاه باری دیگر پیوندشان را با رهبر بت شکن خویش به جهان اعلام نمودند.

صبح روز 13 آبان 97، ریاست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اساتید دانشگاه، اعضای هیئت علمی، پرسنل و جمع زیادی از دانشجویان این دانشگاه باری دیگر پیوندشان را با رهبر بت شکن خویش به جهان اعلام نمودند.

یوم‌الله 13 آبان سالروز سه حادثه مهم و تاریخی تبعید حضرت امام (ره)، ایستادگی دانش آموزان در مقابل رژیم ستم‌شاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در کشورمان است. این حوادث نقطه عطفی در به جریان انداختن حرکت عظیم انقلاب اسلامی‌ بوده است.

دکتر اورنگ ایلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: امسال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در حوزه سیاست خارجی بد عهدی امریکا و هجمه ای که برعلیه نظام داشته اند راهپیمایی 13 آبان را حساس تر نموده است.

دکترایلامی اظهارداشت: تحریم های بسیار سختی که بر علیه ایران قرار داده شده برای این است که ایران را به حاشیه ببرد ولی مردم با حضور در راهپیمایی اربعین نشان دادند که علی رغم همه فشارها و دسیسه ها در دفاع از مکتب شیعه، مکتب شهادت و دفاع از آرمانهای نظام هنوز ایستاده اند.

وی همچنین افزود: در راستای خنثی سازی تحریم های امریکا در حوزه درمان، تدابیری از سوی وزارت بهداشت اندیشیده شده است و کالاهای پزشکی مورد نیاز و نیز اقلام دارویی ضروری برای 6 ماه آینده کشور در دست تهیه است.

حجت الااسلام ملاعلی، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: با این حضور و پای کار بودن مردم، مسئولیت ما بیشتر می شود و باید در خدمت رسانی به مردم، دانشجویان و سلامتی جامعه بیشتر تلاش نمائیم.

وی اظهارکرد: اگر مسئولان ما به توصیه ها و سفارشات مقام معظم رهبری عمل می کردند امروز شاهد مشکلات معیشتی در جامعه نبودیم.

ریاست دانشگاه با اعضای هیئت علمی، معاونتهای دانشگاه و دانشجویان علوم پزشکی با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، جهت ادای نماز جماعت به سمت محل مسجد دانشگاه راهپیمایی کردند و در ادامه بازدید سرزده ای از سلف سرویس دانشجویان جهت رفع مشکلات آنها صورت گرفت.

بر پایه این گزارش؛ حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان بار دیگر ماهیت استکباری بودن امریکا را به جهانیان مخابره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.