سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹

با نام کانون "اسکناس"؛

اولین کانون اقتصادی دانشگاه‌های علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاسیس شد

1

کانون دانشجویی "اسکناس" در زمینه اقتصاد عمومی و نظام سلامت اهداف مختلفی را دنبال می کند که زمینه سازی برای رشد و پیشرفت استعدادهای اقتصادی دانشجویی و تقویت روحیه خودکفایی و استقلال مالی دانشجویان جزء مهمترین اولویت های آن است.

به گزارش مفدا تبریز، تعدادی از دانشجویان فعال فرهنگی و اقتصادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ابتدای سال تحصیلی جدید، آغاز به کار اولین مجموعه اقتصادی آموزشی و فرهنگی دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور را کلید زدند.

کانون دانشجویی "اسکناس" که به تازگی توسط تعدادی از دانشجویان فعال اقتصادی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاسیس شده است، در زمینه اقتصاد عمومی و نظام سلامت اهداف مختلفی را دنبال می کند که زمینه سازی برای رشد و پیشرفت استعدادهای اقتصادی دانشجویی و تقویت روحیه خودکفایی و استقلال مالی دانشجویان جزء مهمترین اولویت های آن است.

اهداف دیگری چون تلاش برای بهره گیری از فکر جمعی و مشورت دانشجویی جهت ارائه ایده ها و راه حل های جدید اقتصادی در حوزه علوم و فناوری های پزشکی کشور، مشاوره، آموزش و حمایت از دانشجویان و مشارکت با آنان در انواع سرمایه گذاری ها و فعالیت های اقتصادی و زمینه سازی و آگاهی دهی به دانشجویان برای هدایت افکار علاقمند به بازارهای مفید و سازنده کشور مثل بورس و فرابورس تهران از جمله ایده ها و خلاقیت های نو و بکر دانشجویان موسس این مجموعه است.

کانون اسکناس که از زمان آغاز به کار خود با استقبال در فضای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مواجه شده است، اولین هفته نامه اقتصادی دانشگاه های علوم پزشکی کشور را نیز منتشر می کند و در چند شماره اخیر مخاطب زیادی را به خود جلب کرده است.

گفتنی است، ایده نو و طرح های اولیه این کانون در حال آماده سازی است و به زودی کار جذب عضو و اجرای برنامه آن آغاز می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.