سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵

با حضور دانشجویان علوم پزشکی سراب انجام شد؛

آموزش حفظ و پاسداشت محیط زیست به دانش آموزان مدارس سراب

سراب

اعضای "کانون دانشجویی کاج" دانشکده علوم پزشکی سراب با حضور مستمر در مدارس ابتدایی این شهرستان، دانش آموزان را با اهداف کانون آشنا و در جهت گسترش فرهنگ حفظ و پاسداشت محیط زیست تلاش می کنند.

به گزارش مفداسراب، "حدیث عزیزی" دبیر کانون کاج دانشکده علوم پزشکی سراب ضمن اعلام این خبر گفت: با هماهنگی مدیریت فرهنگی دانشکده و همکاری صمیمانه "آقای حقی" رئیس آموزش و پرورش سراب، هرهفته شنبه‌ها اعضای این کانون در یکی از دبستان‌های سراب حضور یافته و دانش آموزان را با فرهنگ حفظ محیط زیست و علت های احترام به طبیعت آشنا می کنند.

"عزیزی" با تشریح برنامه های آتی این کانون یاداورشد: سعی می‌کنیم تا با حضور هدفمند در اجتماعات بتوانیم در حاشیه آن به ترویج فرهنگ نگهداشت درست منابع و مبارزه با عناصر نامطلوب و مخل محیط زیست کمک کنیم.

دبیر کانون کاج دانشکده علوم پزشکی سراب همچنین از اخذ مجوز انتشار نشریه الکترونیکی کاج خبرداد و افزود: در نخستین گام ما نشریه خود را الکترونیکی درخواست دادیم و قصد داریم با برنامه های ابتکاری و نامه نگاری به مدیران نشریان آنها را به الکترونیکی کردن مجلات و نشریه های دانشجویی ترغیب کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.