دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۴

دکتر محمد حسین صومی :

نتیجه سیاست های ترامپ چیزی جز انزوای آمریکا نخواهد بود

صومی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر نادرست بودن سیاست های رییس جمهور آمریکا تاکید کرد.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمدحسین صومی در مراسم معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: رییس جمهور آمریکا سیاست های نادرستی را دنبال می کند. اگر ترامپ به سیاست های خودش ادامه دهد نتیجه ای جز انزوای خودش و ایالت متحده آمریکا نخواهد داشت.
وی در رابطه با سیزدهم آبان ماه و روز دانش آموز گفت: قبل از انقلاب دانش آموزان نیز به ابعاد مختلف سیاست های حکومت شاه انتقاد داشتند و این انتقاد گاهی به شکل بیانیه و گاهی نیز به صورت تجمع نمود ظاهری پیدا می کرد و از جمله اقشار تاثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی دانش آموزان بودند.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت های سفارت آمریکا در ایران بعد از انقلاب اسلامی گفت: سفارت آمریکا فعالیت های جاسوسی در ایران انجام می داد و پایان فعالیت های این سفارت در ایران فعالیت های مخرب آن نظیر جاسوسی و سعی در دخالت در امور کشور پایان یافت.
دکتر صومی همچنین در سخنان خود به مجاهدت های رزمندگان هشت سال جنگ بین ایران و عراق اشاره کرد و گفت: روحیه ایثار و جهادگری رزمندگان جبهه که فرزندان کشور عزیزمان ایران بودند بسیار کم نظیر و ستودنی بود، هم دلی، مشارکت و همکاری برای جهاد خیرخواهانه رزمندگان در راه میهن از جمله ویژگی های افراد حاضر در جبهه های جنگ بود و جا دارد یاد و نامشان را گرامی بداریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.