دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴

دبیر "کانون کاف":

اولین استارت آپ فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار می‌شود

جلسه با کانون کاف

دبیر "کانون کاف" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: اولین استارت آپ ویکند فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، نیمه دوم آذر ماه سالجاری در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا، "سیامک عالم‌ سا" در اولین جلسه هماهنگی برگزاری رویداد استارت آپ ویکند که توسط اعضای شورای مرکزی  کانون کاف و شرکت ایده پردازان آرتا در سالن جلسه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با حضور دکتر دادخواه معاون فرهنگی و دانشجویی و دکتر دشتی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: اولین استارت آپ ویکند فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، نیمه دوم آذر ماه سال‌جاری در این دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار خواهد شد.

وی ضمن تبیین برنامه‌های خلاقانه و نوآورانه "کانون کاف"، در خصوص برگزاری رویدادهای  استارت‌آپی این کانون گفت: استارت آپ ویکند یک همایش و رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیا است که معمولا در انتهای هفته برگزار می‌شود.

دبیر کانون کاف افزود: در این برنامه شرکت کنندگان با انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک، گرد هم می‌آیند تا انتهای هفته، طی ۵۴ ساعت ایده یا پروژه‌هایی را مطرح و آماده کنند.

"عالم سا" در مورد نحوه برگزاری این رویداد تصریح کرد: در این برنامه افرد ایده‌های خود را ارائه کرده و سپس ایده‌های برتر انتخاب می‌شود و گروه هایی تشکیل داده و روی عملی کردن آن ایده کار می‌کنند، و در نهایت با توجه به پتانسیلی که ایده شما برای کسب بازار دارد، روی ایده‌های خلاقانه سرمایه گذاری می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت ایده پردازان آرتا و دیگر نهادهای داخل و خارج دانشگاهی، اولین استارت آپ فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل را در نیمه دوم آذر ماه سال جاری خواهیم داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.