دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹

در دانشگاه علوم پزشکی قم؛

برگزاری دومین نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه و اعضای هیئت علمی/تاکید بر گسترش مسائل علمی و پژوهش محوری

نشست ریاست دانشگاه و اعضا هیئت علمی

دومین نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و اعضای هیئت علمی دانشگاه در سال جای برگزار و بر پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این نشست با تاکید بر ضرورت هم اندیشی با اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه گفت: این نشست ها دارای قابلیت بسیاری است و موجب می شود تا با همفکری در راستای پیشبرد برنامه ها بکوشیم.
وی تاکید کرد: همه ما با هم یک تیم هستیم که یک سری اهداف مشترک را دنبال می کنیم به گونه ای که همه جایگاه خاص خود را داشته و باید نظر داده و در راستای رفع مشکلات کوشید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد: امروزه که در شرایط سخت تری از شرایط روتین هستیم، ضرورت این هم اندیشی ها بیش از پیش نمایان می شود و از این رو باید همواره به این امر توجه شود.
دکتر ایرانی خواه گفت: اساتید باید نسبت به ابلاغیه ها و دستورالعمل هایی که صادر می شود نظر کارشناسی دهند و با پیشنهادهای خود در راستای بهبود وضعیت بکوشند.
وی به لزوم پرداختن به امر پژوهش اشاره کرد و گفت: توجه به این موضوع باید همواره مد نظر باشد و پژوهش ها در راستای نیازهای استان صورت گیرد تا کاربردی و به منظور رفع مشکلات باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.