سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴

آغاز جشنواره ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز گرامیداشت « روز دانشجو»

جشنواره بزرگ ورزشی در تبریز

چهاردهمین دوره جشنواره بزرگ ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌ علوم پزشکی تبریز ویژه گرامیداشت ۱۶ آذر - روز دانشجو- در ۱۳ رشته ورزشی کار خود را ‎آغاز کرد.

به گزارش مفدا، چهاردهمین دوره جشنواره بزرگ ورزشی ویژه دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در ۱۳ رشته مختلف ورزشی در این دانشگاه از روز ۱۵ آبان، آغاز شد و دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز مسابقات خود را در رشته‌های مختلف همگانی و قهرمانی، برگزار می‌کنند که در نهایت تیم‌ها و  نفرات برتر مسابقات در هر رشته‌ ورزشی به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذرماه، روز دانشجو تجلیل می‌شوند.

این مسابقات در ۱۳ رشته ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، دارت، فوتبال دستی، داژبال، طناب کشی، فریزبی، طناب زنی، پرس سینه، لیوان چینی و پله نوردی طی بازه زمانی ۱۵ آبان ماه تا ۵ آذر ماه در سالن‌های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از جمله سالن شهریار، زمین والیبال سالن شهریار، باشگاه بدنسازی گلستان و خوابگاه بوستان برگزار خواهد شد.

دکتر بهرام جمالی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تایید این خبر در گفت وگو با خبرنگار مفدا اظهار کرد: شرکت برای عموم دانشجویان علوم پزشکی تبریز در این مسابقات آزاد است و دانشجویان بر اساس مهلت‌های ثبت نام که قبلا مقرر شده است، می‌توانند برای حضور در مسابقات نام‌نویسی کنند.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان می‌توانند به منظور ثبت نام به هر یک از دفاتر خوابگاه، دفتر مدیریت تربیت بدنی، سالن شهریار مراجعه و فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند. ضمن اینکه از دانشجویان برتر ورزشی در این جشنواره روز ۱۶ آذرماه همزمان با گرامیداشت روز دانشجو، طی مراسمی با اهدای جوایزی تقدیر به عمل خواهد آمد. بر اساس اعلام اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، هر دانشجو مجاز است در دو رشته انفرادی و یک رشته تیمی شرکت کند.

جمالی با اشاره به اینکه همه ساله به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، این جشنواره بزرگ ورزشی ویژه دانشجویان دختر وپسر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: جشنواره ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه نیز قرار است در ۱۷ رشته ورزشی شامل ده رشته قهرمانی و هفت رشته همگانی از اول آذر ماه آغاز شودکه قطعا برگزاری این جشنواره‌های ورزشی می‌تواند دانشجویان را برای حضور در المپیاد ورزش‌های همگانی و قهرمانی وزارت بهداشت، آماده‌تر کند. ضمن این که برگزاری این جشنواره‌های ورزشی، فرصتی است که ما بهتر بتوانیم  نفرات و تیم‌های برتر رشته‌های مختلف ورزشی را جهت اعزام به المپیادها معرفی کنیم.

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی دانشجویان دختر و پسر گرامیداشت روز دانشجو، روز ۱۶ آذرماه طی مراسمی باحضورمسؤولان دانشگاه برگزار خواهد شد.

برنامه کامل جشنواره بزرگ ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.