سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳

از ۲۰ آبان آغاز می شود

شروع ثبت نام جشنواره سراسری "تیتر ۱۱"

بیرجند/تیتر 11

فرآیند ثبت نام و ارسال آثار جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور با نام "تیتر "۱۱ از ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۷ آغاز خواهد شد.

به گزارش مفدا بیرجند و به نقل از   گزارش مفدا وزارت بهداشت، یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور به میزبانی وزرات علوم، تحقیقات، فناوری و باهمکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با شعار  « آگاهی، شفافیت، مسئولیت» برگزار خواهد شد.

طبق اعلام سایت یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی، دانشجویان متقاضی شرکت در این جشنواره از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر ماه سال ۹۷ فرصت دارند تا نسخه الکترونیکی آثار خویش را صرفاً از طریق سامانه www.titr۱۱.ir  بارگذاری کنند.

گفتنی است، جشنواره سراسری نشریات دانشجویی با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی  نشریات دانشجویی در سطح دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود و دانشجویان فعال نشریاتی در حوزه‌های مختلف کاری خود در این جشنواره شرکت می‌کنند. این جشنواره در دهمین دوره خود به میزبانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بالغ بر ۳۴۰۰۰ هزار اثر  را دریافت کرد که از این تعداد  در ۵۳ رسته و پنج بخش تعداد ۱۵۹ اثر  به عنوان اثر برگزیده تقدیر شدند.

دانشجویان شرکت کننده برای کسب اطلاعات بیشتر دستورالعمل اجرایی برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی را مطالعه و یا به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه به نشانی اداره امور فرهنگی دانشگاه(خانم نجفی) مراجعه نمایند. تلفن تماس: ۳۲۳۹۵۳۳۵

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.