پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳

به گزارش خبرگزاری مفدا – جهرم

انجمن اسلامی  دانشگاه علوم پزشکی جهرم  برگزار کرد

انجمن اسلامی  دانشگاه علوم پزشکی جهرم  برگزار کرد

انجمن اسلامی پیرو خط امام (ره) و با همکاری اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، اقدام به برگزاری مراسم  جشنی به مناسبت ، ۱۶ آذر، روز دانشجو درسالن آمفی تئاتر شهید اکبری نمود   

به گزارش خبرگزاری مفدا – جهرم

انجمن اسلامی پیرو خط امام (ره) و با همکاری اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، اقدام به برگزاری مراسم  جشنی به مناسبت ، ۱۶ آذر، روز دانشجو درسالن آمفی تئاتر شهید اکبری نمود   . در این مراسم  که با استقبال بی نظیر دانشجویان همراه بود ، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران  ،   دکتر مهدی عبدالهی فرد مدیر دانشجویی  دانشگاه به نمایندگی از دکتر محمد رحمانیان ریاست محترم دانشگاه  متن تبریک این روز را  با مضمون  «  اینجانب ضمن پاس داشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با استکبار در روز ۱۶ آذر این روز مقدس و جایگاه وارسته دانایی را به محضر دانشجویان عزیز تبریک عرض نموده و بر خود لازم می دانم که بگویم  :  دانشجو، واژه ای مقدس و مظهر اقتدار و بالندگی یک ملت سرافراز است  . کانون جویندگی و یابندگی است که بهاری ترین روزهای زندگی خود را صرف حرکت و جنبش می کند و از اقیانوس پر تلاطم دانش گوهر سرافرازی و استقلال میهن خویش را به ارمغان می آورد. دانشجویان دیروز با رنگین کردن سنگ فرش های مقدس ترین جایگاه علمی و نثار خون خود در ۱۶ آذر به جهانیان فهماندند که دانشجو زیر بار ذلت و خواری نمی رود و همواره مکتب عاشورایی را سرلوحه راه آزادگی و استقلال خود قرار می دهد  .
 ۱۶ آذر که نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه است  یاد آور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند   »   قرائت نمود  .
در ادامه برنامه با  پخش کلیپ و سخنرانی دبیر انجمن اسلامی ، اجرای موسیقی زنده  و اجرای تئاتر طنز شور و نشاط وصف نا پذیری  در فضای دانشجویی ایجاد گردید  .
در پایان برنامه اجرای مسابقه عکاسی و مسابقه بهترین جمله در خصوص روز دانشجو برگزار شد  .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.