شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

خدمات سلامت به عزاداران امام رئوف توسط دانشجویان علوم پزشکی هرمزگان

هلال احمر

همزمان با شهادت امام رئوف حضرت امام رضا(ع) "کانون هلال احمر" دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با برپایی چادر سلامت در آستانه امامزاده سید مظفر(ع) بندرعباس، به عزاداران و زائران خدمات سلامت ارایه دادند.

به گزارش مفدا هرمزگان،دبیر"کانون هلال احمر" دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: اعضا کانون هلال احمر در این روز برای ارائه خدمات سلامت چادر سلامت خود را بر پا کردند تا بتوانیم در این روز عزیز به عزاداران، خدمات هر چه بهتر سلامت ارائه دهیم.

"صبا رحیمی فر" اضافه کرد: این اقدام درراستای اهداف کانون و با حضور ۲۳ نفر از اعضا انجام شده است و خدماتی همچون ویزیت رایگان توسط پزشک، تست فشارخون، مشاوره دیابت و فشارخون به عزاداران ارایه شد.

"رحیمی فر" بااشاره با اینکه با برپایی چادر سلامت در روز اربعین و در روز شهادت امام رضا (ع) وپایش فشارخون عنوان کرد: توانستیم اظلاعات خوبی درمورد نحوه آگاهی مردم از بیماری فشارخون به دست آوریم که در آینده‌ای نزدیک با همکاری جمعیت هلال احمر و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برنامه‌ای برای افزایش سطح آگاهی آحاد مردم از این بیماری خاموش اجرایی نماییم و مردم را ازاین بیماری آگاه تر سازیم و از عوارض این بیماری پیشگیری نماییم.

وی با اشاره به استقبال پرشور از ایستگاه سلامت کانون هلال احمر خاطرنشان کرد: با برپایی چادر سلامت در این روز حدود ۲۰۰ نفر از زائران و عزاداران تحت ویزیت رایگان، پایش تست فشارخون و مشاوره سلامت قرارگرفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.