شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷

با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

مسائل بهداشتی و درمانی مناطق خاروانا، ورزقان و اهر زیر ذربین قرار گرفت

تبریز

مسائل بهداشتی و درمانی مناطق خاروانا، ورزقان و اهر با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز،‌ معاون توسعه و پشتیبانی، مدیر درمان، قائم مقام معاون بهداشتی و مدیر فنی این دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا تبریز، پنجشنبه هفدهم آبان ماه "دکتر محمدحسین صومی" رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، "دکتر یعقوب فتح اللهی" معاون توسعه و پشتیبانی، "دکتر مهدی نظری" مدیر درمان، "دکتر کارآموز" قائم مقام معاون بهداشتی و "صالحی" مدیر فنی این دانشگاه در یک ماموریت کاری یک روزه مسائل بهداشتی و درمانی مناطق ورزقان، خاروانا و اهر را مورد بررسی و واکاوی قرار دادند.

این روز کاری شامل بازدید از برخی مراکز بهداشتی و درمانی و جمع آوری اطلاعات تکمیلی میدانی و همینطور بازدید از پروژه های در حال ساخت بهداشتی و درمانی در این مناطق بود که با هدف تکمیل اطلاعات در دست کارشناسی با بازدید و مشاهدات میدانی بود.

مسئولان دانشگاه پس از بازدید میدانی با مسئولان حوزه درمان و بهداشت مناطق ورزقان، خاروانا و اهر به هم اندیشی نشستند و اطلاعات جمع آوری شده و مسائل مختلف شناسایی شده را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این جلسات هم اندیشی راهکارهای رسیدگی صحیح به مسائل بهداشتی و درمانی با هدف برنامه ریزی برای اقدام به موقع بررسی شد.

حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و هیئت همراه وی و بازدیدهای میدانی و بررسی‌های کارشناسانه با مسئولان منطقه مورد نظر، حکایت از دید مدیریتی مبتنی بر شواهد مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.