یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۴

به همت انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تریبون آزاد با موضوع چالش های آموزشی برگزارشد

تریبون آزاد یاسوج

به همت انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، تریبون آزاد دانشجویی با موضوع چالش های آموزشی و پذیرش بدون ضوابط دانشجو در دانشگاه های وزارت علوم، در سالن کنعانی برگزار شد.

به همت انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، تریبون آزاد دانشجویی با موضوع چالش های آموزشی و پذیرش بدون ضوابط دانشجو در دانشگاه های وزارت علوم، در سالن کنعانی برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج، این تریبون آزاد داشنجویی که از ساعت 12:30 ظهر یکشنبه 20 آبان ماه سال جاری در سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منعقد گردید با استقبال گرم دانشجویان، مسئولین دانشگاه، اساتید و معاونت های دانشگاه همراه بود

در این نشست دانشجویان مباحث خود را آزادانه بیان نموده و ابراز داشتند که کار دانشجو در دانشگاه فقط تحصیل نیست، در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج معاونت فرهنگی دانشجویی به دست فراموشی سپرده شده است، در همین راستا نظرات ریاست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر اورنگ ایلامی و همچنین دکتر غلام عباس سبز، معاون درمان را نیز شنیدند.

دکتر ایلامی ریاست دانشگاه ابراز داشت: باید تریبون آزاد باشد تا آنهایی که دغدغه کاری دارند مشکلات را مطرح نمایند، اینها فردا در جایگاه های امروزی مسئولین قرار می گیرند و اگر دغدغه نداشته باشند نمی توانند خدمت قابل قبولی ارائه دهند .

وی در ادامه اشاره کرد: بستر آموزش ورفاه دانشجویان دانشگاه ما در حد ایده آل نیست و ما برای رفع موانع حتی دست به دامن خیرین در مرکز کشور شده ایم.

وی در پایان تصریح کرد : ما از دانشجویانی که احساس دلسوزی می کنند استقبال می کنیم و قطعا جهت مساعد کردن فضای فعالیت دانشجویی حداکثر تلاش خود را به کار می گیریم.

بر پایه این گزارش؛ دانشجویان در این برنامه ضمن تشکر از اقدامات معاونت آموزشی دانشکده ها، به بیان مشکلات بخش های مختلف آموزشی پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.