دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی، آموزشی و تحقیقات دانشکده علوم پزشکی ساوه منصوب شد

انتصاب -ساوه

طی حکمی از سوی رییس دانشکده علوم پزشکی ساوه، "دکتر حمیدرضا کوهستانی" به عنوان سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی و دانشجویی این دانشکده منصوب شد.

به گزارش مفدا ساوه، در حکمی از سوی "دکتر عباس نیک روش" سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه، "دکتر حمیدرضا کوهستانی" به عنوان سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی و دانشجویی این دانشکده منصوب شد.

در متن حکم انتصاب آمده است:

احتراما" با عنایت به تجارب، تعهد و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات، فرهنگی و دانشجوئی" دانشکده منصوب می گردید. امیدوارم در چارچوب رعایت قوانین و مقررات با بهره مندی حداکثری از توان اعضاء هیات علمی و کارشناسان با اجرای وظایف محوله در جهت ارتقاء کیفی و کمی آموزش و پژوهش و کمک به فراهم آوری محیط دانشجویی و فرهنگی مطلوب برای رشد و اعتلای ارزش های دینی و ملی موفق باشید.

لازم به ذکر است، حمیدرضا کوهستانی استادیار رشته آموزش پزشکی و از سال ۱۳۸۴ عضو هیات علمی دانشگاه و همچنین دارای سوابق درخشانی همچون رتبه اول کشوردر کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۸۱ در رشته پرستاری داخلی و جراحی، رتبه اول کشور درکنکور دکتری تخصصی سال ۱۳۹۲ در رشته آموزش پزشکی، رتبه اول جشنواره شهید مطهری در سال ۱۳۹۴، پژوهشگر برتر استان مرکزی در سال های ۱۳۸۷ و ۱۳۹۰ و عنوان پژوهشگر برتر دانشکده علوم پزشکی ساوه در سال ۱۳۹۴، تالیف ۱۱ عنوان کتاب در زمینه های علوم پزشکی و همچنین سابقه اجرایی ۴ سال ریاست دانشکده پرستاری و مامایی را در کارنامه خود دارد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.