سه‌شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹

سرمربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول :

خدا را شاکرم که وزیر بهداشت به سلامت کارکنان اهمیت زیادی می‌دهد

مربیان المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت

سرمربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه برگزاری دومین المپیاد فرهنگی- ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت در خزرآباد ساری گفت: خدا را شاکرم که در مجموعه وزارت بهداشت، وزیری حضور دارد که به سلامت کارکنان اهمیت زیادی می‌دهد.

به گزارش مفدا، دومین المپیاد فرهنگی- ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از امروز در سه رشته ورزشی فوتسال، شطرنج وتنیس روی میز رقابت‌های خود را در خزرآباد ساری آغاز کرد.

علی کمالی با بیان این مطلب با تاکید بر اینکه پذیرش و اسکان ورزشکاران در این دوره از المپیاد  نسبت به دوره قبل بسیار عالی شده است ، اظهار داشت: کیفیت میزبانی نشان از تلاش بسیار زیاد همکاران در وزارتخانه است.

وی ادامه داد: اکثر ورزشکارانی که در المپیاد حضور دارند در اواخر سال‌های خدمتی خود به سر می‌برند لذا نیاز به حضور در چنین رویدادهای شاد و پرنشاط دارند.

کمالی ادامه داد: ای کاش این المپیادها زودتر و در دولت‌های قبل نیز برگزار می‌شد و امیدواریم روند برگزاری آن تداوم یابد.

سرمربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از مهندس خدابنده لو دبیر برگزاری این المپیاد و همکارانشان قدردانم  زیرا می‌دانم برگزاری اینگونه المپیادها بسیار سخت است.

کمالی در پایان گفت: بهترین خاطرات ما از دوره قبل کسب مقام دومی مسابقات بود و امسال نیز تلاش می‌کنیم در دیدار پایانی حضور یابیم.

همچنین سرپرست تیم تنیس روی میز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: نشاط ورزشی باعث ایجاد نشاط در زندگی کارکنان می‌شود.

«حسین چوپان زاده» ضمن قدردانی از مسؤولان برگزاری المپیادهای ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ، گفت: در سال‌های اخیر به سلامت جسمی و روحی کارکنان وزارت بهداشت توجه ویژه‌ای شده است.

وی با بیان اینکه سطح کیفی میزبانی از ورزشکاران بسیار خوب است ، ادامه داد: کارکنان وزارت بهداشت بویژه  عزیزان جانباز و معلول بعد از اتمام اینگونه المپیادها ، با شور و نشاط بیشتری در محل کار خود حاضر می‌شوند.

چوپان زاده تصریح کرد: رقابت بانشاطی که کارکنان وزارت بهداشت در این المپیاد دارند در نهایت منجر به افزایش نشاط و شادابی در زندگی آنها نیز می شود.

همچنین سرپرست تیم شطرنج دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت : توجه وزارت بهداشت به سلامت کارکنان ارزشمند است.

«ولی الله  فتاحی پور» با بیان اینکه هدف از حضور تیم های ورزشی در اینگونه المپیادها ایجاد نشاط و انگیزه در بین کارکنان است، اظهار داشت: سلامت کارکنان جانباز و معلول موضوع مهمی است که وزارت بهداشت با حضور دکتر هاشمی توجه ویژه ای به آن دارد.

وی ادامه داد: کیفیت میزبانی و اسکان مسابقات نسبت به دوره قبل به مراتب بهتر شده است.

فتاحی پور تصریح کرد: امیدوارم برگزاری چنین المپیادهایی برای سال های بعد نیز ادامه داشته باشد زیرا باعث ایجاد انگیزه برای کارکنان می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.