دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۳

هفته پژوهش گرامی باد

آرم انجمن علمی پرستاری خرم آباد

پیام تبریک انجمن علمی دانشجویان پرستاری خرم آباد به مناسبت هفته پژوهش

پیام تبریک انجمن علمی دانشجویان پرستاری خرم آباد به مناسبت هفته پژوهش

پژوهش و نوآوری در کنار رشد جایگاه علمی ایران در جامعه جهانی، در صورت کاربردی شدن و بهره‌برداری از آن در بخش‌های مختلف زمینه‌ساز خودکفایی و استقلال کشور درجبهه‌های مختلف می‌گردد.

پژوهش، کار علمی و کارشناسی ابزار و زیربنای لازم برای هموار نمودن مسیر پیشرفت و توسعه هر جامعه‌ است. امروز ایران اسلامی با اتکا به پیشرفت‌های علمی مبتنی بر کار پژوهشی متخصصان و دانشمندان جوان و متعهد خود توانسته است تا به الگویی ماندگار در بین کشورهای جهان اسلام تبدیل شود و در مسیر دستیابی به قله‌های افتخار همچنان به حرکت رو به پیشرفت خود ادامه دهد.

فعالیتهای پژوهشی فرصتی مغتنم جهت ایده‌پردازی و برنامه‌ریزی پژوهش‌ محور در راستای طی نمودن مسیر توسعه کشور در امتداد پیشرفت تا دستیابی به افق ایران 1404 برمبنای سند چشم‌انداز، فراهم آورده است.

بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب: « پژوهش و کار علمی بخشی از استحکام و قوام ساختار اقتصادی و فرهنگی کشور خواهد بود که امتداد آن نویدبخش افق درخشان ایران اسلامی فرداست».

انجمن علمی دانشجویان پرستاری خرم آباد به مناسبت هفته پژوهش زحمات تلاشگران سنگر علم و پژوهشگران جوان و مجرب در پیشبرد اهداف متعالی ایران اسلامی را ارج می‌نهد و توفیق روزافزون آنها در عرصه پژوهش و فناوری را از درگاه ایزد منان خواستار است.

« محمد امرایی، دبیر انجمن علمی دانشجویان پرستاری، دانشکده پرستاری مامایی خرم‌آباد»

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.