سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴

اولین نشست فعالان فرهنگی علوم پزشکی ارومیه با معاون فرهنگی و دانشجویی برگزار شد

دغدغه مسئولین دانشگاه حل مسائل و مشکلات دانشجویان است

اولین نشست اعضای شورای مرکزی کانون‌های دانشجویی جهادی، هلال احمر و محیط زیست با حضور دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی،، دکتر شهرام خادم وطن مدیر امور فرهنگی و غفار آذرنوش مدیر امور دانشجویی روز دوشنبه ۱۴آبان ماه ساعت ۱۹ در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی تشکیل و دانشجویان به بیان مطالبات خود پرداختند.

به گزارش مفدا ارومیه؛ اولین نشست اعضای شورای مرکزی کانون های دانشجویی جهادی، هلال احمر و محیط زیست با حضور دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر شهرام خادم وطن مدیر امور فرهنگی، غفار آذرنوش مدیر امور دانشجویی، جعفر صادق حسنی رئیس اداره فرهنگی و فوق برنامه، کارشناسان فرهنگی و اعضای شورای مرکزی کانون‌ها روز دوشنبه ۱۴آبان ماه ساعت ۱۹ در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی تشکیل و دانشجویان به بیان مطالبات خود پرداختند.

دکتر شهرام خادم وطن مدیر امور فرهنگی علوم پزشکی ارومیه در ابتدای جلسه پس از عرض خوش آمد گویی و تشکر از حضور دکتر آقاپور و حاضرین در جلسه به بیان عملکرد سه کانون در ماه‌‏های گذشته پرداخته و بیان کرد: کانون‌های فرهنگی دانشجویان یکی از بنیادی‌ترین عرصه‌ها در جهت تقویت سرمایه فرهنگی و پرکردن اوقات فراغت دانشجویان بوده و در ایجاد فضای شادی و نشاط در دانشگاه، کشف و شکوفا سازی خلاقیت دانشجویی نقش بسزایی دارند.

در ادامه دکتر آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی ارومیه ضمن تشکر از فعالیت‌های دانشجویان درکانون‌های فرهنگی، از دانشجویان به عنوان  سرمایه‌های گرانقدر دانشگاه یاد کرد و افزود: هدف اصلی مسئولان دانشگاه تلاش در جهت ارتقای اهداف عالیه دانشگاه و بالطبع افزایش امکانات برای دانشجویان است.

وی عنوان کرد: با مشارکت دانشجویان و ارائه ایده های نو بتوانیم در حل هر چه بهتر مشکلات فرهنگی، رفاهی دانشجویان گام مهمی برداریم و دغدغه مسئولین دانشگاه حل مسائل و مشکلات دانشجویان است.

غفارآذرنوش مدیر اموردانشجویی علوم پزشکی ارومیه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای کانون‌ها به خاطر فعالیت‌های چشمگیرشان به بیان اقدامات انجام یافته درحوزه مدیریت دانشجویی پرداخت.

وی بهبود خدمات رفاهی دانشجویان، تعمیر و نوسازی خوابگاه‌های دانشجویی را از جمله مهمترین اقدامات حوزه دانشجویی دانست و از اعضای شورای مرکزی کانون محیط زیست تقاضا کرد دست به دست هم داده و در حل مشکلات اتلاف انرژی در خوابگاه‌ها با مسئولان دانشگاه همکاری داشته باشند تا شاهد پیشرفت هر چه بهتر دانشگاه در همه زمینه‌ها باشیم.

شایان ذکر است؛ در این جلسه پس از معرفی اعضای شورای مرکزی کانون‌ها و حوزه فعالیتی آنها به مسایل و مشکلات پیش روی دانشجویان در زمینه‌های مختلف اعم از فرهنگی و دانشجویی به بحث و تبادل نظر پرداختند و هر یک از اعضای کانون‌ها پیشنهادات و نقطه نظرات خود را جهت بهبود وضعیت با معاونت فرهنگی و دانشجویی در میان گذاشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.