دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱

سومین بازارچه خیریه دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد

بازارچه خيريه علوم پزشكي شاهرود

سومین بازارچه خیریه به همت "کانون خیریه دانشجویی سلامت" دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و با هدف کمک به ایتام در این دانشگاه برپا شد.

به گزارش مفدا شاهرود، این بازارچه خیریه امروز دوشنبه 22 آذر ماه، به همت دانشجویان عضو "کانون خیریه دانشجویی سلامت" و حضور پرشور دانشجویان و اساتید  و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برپا شد.

این بازارچه خیریه شامل قسمت‌های مختلفی چون درخت آرزوها، مسابقات ورزشی دارت، فوتبال دستی و منچ  بود. همچنین انواع غذاهای محلی، انواع آش و صنایع دستی نیز در این بازارچه به فروش رفت.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ،مرتضی محمدیون معاون دانشجویی و فرهنگی ، دکتر حمید کلالیان معاون توسعه مدیریت و منابع ،دکتر مهدی میرزایی رئیس دانشکده پزشکی . دکتر حسین ابراهیمی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی و عبدالرضا یوسفی مدیر روابط عمومی دانشگاه ضمن بازدید از این بازارچه و قسمتهای مختلف آن با حضور در پای درخت آرزوها چندین هدیه به ایتام اهدا کردند گفتنی است عواید این بازارچه به ایتام شهرستان شاهرود اهدا می‌شود. در این بازارچه خیریه بالغ بر 40 میلیون ریال وجه نقد و 50 میلیون ریال هدایای غیر نقدی جمع آوری شد 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.