چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

مدیر امور دانشجویی دانشگاه خبر داد:

بهسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی یکی از اولویت‌های دانشگاه است

آذرنوش.jpeg

غفار آذرنوش مدیر دانشجویی با اشاره به این موضوع که ارتقاء سطح رفاه خوابگاه های دانشجویی می تواند تأثیر مستقیمی بر وضعیت تحصیلی و رفتاری دانشجویان داشته باشد اظهار داشت: هدف ما در حوزه دانشجویی ایجاد محیطی آرام و بی دغدغه است تا دانشجویان بتوانند با خیال راحت به امر تحصیل بپردازند.

به گزارش مفدا ارومیه؛  با توجه به درخواست دانشجویان و بررسی به عمل آمده توسط کارشناسان اداره خوابگاه ها، پاره ای تعمیرات اساسی در تعدادی از خوابگاه ها جهت بهبود شرایط رفاهی انجام شد.

آذرنوش بیان کرد: بهسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی یکی از اولویت‌های دانشگاه است که در همین راستا تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: بهسازی فضای ساختمانی و داخلی خوابگاه‌ها، محوطه سازی، ایجاد فضای سبز از جمله فعالیت‌های است که در برنامه بروزرسانی خوابگاه‌ها به آن توجه ویژه شده است؛که اجرای این برنامه‌ها گام مؤثری برای خدمات رسانی به دانشجویان می‌باشد.

ایشان در ادامه در مورد تجهیز خوابگاه ها به مواردی چون خرید پنجاه تخته فرش ماشینی، بهبود شرایط رفاهی از قبیل سیستم گرمایشی، تعویض اجاق گازهای قدیمی و خرید ۱۰ دستگاه از نوع صنعتی و ایمن، خرید۵ دستگاه لباسشویی برای خوابگاه هایی که فاقد لباسشویی بودند اشاره نمود.

 آذرنوش گفت: با توجه به بررسی های انجام یافته و به منظور کاهش مصرف برق،سیستم روشنایی دو خوابگاه از حالت لامپ های فلورسنت حذف به جای آن لامپ های کم مصرف استفاده گردید لامپ های قبلی در حدود یکصد اتاق مورد استفاده بوده که برابر اندازه گیری ۱۴۰ وات مصرف داشتند ولی در حال حاضر برق مصرفی هر اتاق به ۶۰ وات کاهش یافته که در مجموع صرفه جویی قابل توجهی خواهیم داشت؛ همچنین در این راستا شیرآلات قدیمی تعویض و به جای آنها از شیرآلات اهرمی استفاده می شود که سهم بسزایی در صرفه جوئی و کاهش هزینه خواهیم داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.