چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸

کارگاه آموزشی اصول گزارش نویسی توسط انجمن علمی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

کارگاه آموزشی اصول گزارش نویسی توسط انجمن علمی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

این کارگاه یک روزه که در راستای نیازسنجی دانشجویان در حیطه شغلی انجام شده ، با هدف آشنایی هرچه بیشتر شرکت کنندگان از نحوه صحیح گزارش نویسی، نامه های اداری و اداره جلسات تشکیل شد.

به گزارش مفدا-جهرم"  کارگاه آموزشی اصول گزارش نویسی به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی ، توسط انجمن علمی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد .

در ابتدای کارگاه استاد منتصری عضو هیات علمی دانشکده پرستاری، به جنبه های مختلف گزارش نویسی از جمله: کارکرد، اهداف، مراحل و چهارچوب گزارش نویسی اشاره کردوعنوان داشت : اهمیت گزارش نویسی کمتر از سایر جنبه‌های مهارت ارتباطی نیست و اتفاقاً می‌تواند نقش کلیدی در رشد و پیشرفت ما، چه در فضای درس و دانشگاه و چه در محیط کار داشته باشد.

درادامه این کارگاه  مباحث‌ تئوری و اهداف گزارش نویسی با حضور کارورزان پرستاری برگزار شد بیان شد و دانشجویان به گروه های ۳ نفره تقسیم شده و گزارش پرستاری نوشته و به تجزیه تحلیل آن  پرداختند.

وی تاکید کرد: رشد صنعت و تکنولوژی تاثیر بسزایی در زندگی روزمره بشری و قوانین اجتماعی داشته، تا جائیکه قوانین و مقررات ادارات و سازمانها با پیشرفت علم وتکنولوژی متحول شده، بطور نمونه استفاده از فن آوری اتوماسیون اداری در مکاتبات درون بخشی و برون بخشی ادارات، باعث صرفه جویی در وقت و انرژی و جلوگیری از کاغذ بازی میشود.

ایشان در خاتمه، با آرزوی موفقیت برای حضار، اظهار امیدواری نمود :  برگزاری این دوره و مطالب ارائه شده کمک شایانی در ارتقاء دانسته ها و معلومات شرکت کنندگان داشته باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.