شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱

توسط انجمن علمی دانشکده پرستاری الیگودرز؛

کودکان بی‌سرپرست و سالمندان "مهر" مورد مهر دانشجویان قرار گرفتند

بازدی از سرای سالمندان دانشکده پرستاری الیگودرز

دانشجویان انجمن علمی دانشکده پرستاری الیگودرز از مرکز سالمندان "فرزانگان مهر" و مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست "مهر کوثر" بازدید کردند.

به گزارش مفدا لرستان، امروز دهم آذرماه ۹۷، دانشجویان انجمن علمی دانشکده پرستاری الیگودرز به بازدید از سرای سالمندان و کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرستمهر کوثر پرداختند.

سحر قاسمی دبیر انجمن علمی دانشکده پرستاری الیگودرز در گفتگو با مفدا گفت: انجمن ما درصدد است اقدامات اولیه پزشکی را در جهت امور خیر و خداپسندانه قرار دهد.

وی ادامه داد برای این منظور از مرکز مهر کوثر که از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست نگهداری می‌کند و همینطور سرای سالمندان فرزانگان مهر بازدید کردیم.

وی افزود علاوه بر انجام معاینات پزشکی مربوطه مثل فشارخون، قندخون و .... محیط را از نظر امکانات بهداشتی، دما اوقات چگونگی گذراندن اوقات بیکاری و فراغت، سلامت تغذیه و ... مورد بررسی قرار دادیم که خدا را شکر همه چیز در حد امکانات آنجا مطلوب به نظر می‌رسید.

در مهر کوثر نیز کودکان را از نظر بهداشت دهان و دندان، موی سر، بیماری‌های پوستی، بهداشت محیط و .. مورد برسی قرار دادیم البته لازم است اینجا بگویم مرکز مهر کوثر از مراکز نمونه استان بوده است.

گفتنی است این برنامه با حمایت امور فرهنگی دانشکده پرستاری الیگودرز انجام گرفته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.