شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳

نشست اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی قائن با سرپرست شبکه بهداشت ودرمان

بیرجند/ نشست قائن

اساتید دانشکده پرستاری و مامایی قائن در نشستی با سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به بحث و تبادل نظر پیرامون چالش های دانشکده و راهکاری افزایش تعداد رشته های آموزشی پردختند.

به گزارش مفدا بیرجند، اساتید دانشکده پرستاری و مامایی قائن در نشستی با سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به بحث و تبادل نظر پیرامون چالش های دانشکده و راهکاری افزایش تعداد رشته های آموزشی پردختند.

  دکتر محمدرضا عارفی فر سرپرست شبکه بهداشت و درمان قائن با اشاره به وضعیت دانشکده پرستاری و مامایی قائن، بر توسعه و گسترش رشته های دانشگاهی در این دانشکده تاکید کرد.

علی دشتگرد مدیر گروه پرستاری دانشکده نیز با بیان اینکه براساس قانون به تعداد هر ۱۵دانشجوبایستی یک عضوهیئت علمی حضورداشته باشد گفت: در باره این موضوع با چالش مواجه هستیم و متاسفانه اساتید دانشکده به دلیل استخدام شدن در سایر شهرستانهای استان با ما قطع همکاری می کنند.

درادامه موضوعاتی از قبیل : پیگیری در مورد دانشکده های پیراپزشکی وبهداشت ، پیگیری پستها ومجوزهای بکارگیری نیرو بویژه اعضای هیئت علمی ، تقویت سیستم اموزشی دانشکده واستقلال مالی ، تبیین ساختار اداری وبکارگیری نیروهای دانشکده که در واحدهای تابعه منجمله بیمارستان و شبکه ومرکزبهداشت کارمیکنند و همچنین برگزاری جلسه با مدیران ومسئولین بیمارستان شهداء وهماهنگی بیشتر درزمینه آموزش دانشجویان در بیمارستان ودعوت از مدیران نیروی انسانی دانشگاه در بحث افزایش مجوزها وپست های سازمان در دانشکده ومجتمع آموزش عالی مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.