دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷

مسابقات فوتسال گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی مازندران آغاز شد

مسابقات فوتسال

مسابقات فوتسال گرامیداشت روز دانشجو با حضور ۷ تیم در قالب دو گروه در دانشگاه علوم پزشکی مازندران آغاز به کار کرد.

به گزارش مفدا، رقابت‌های فوتسال گرامیداشت روز ۱۶ آذر، از شب گذشته با حضور هفت تیم در دانشگاه علوم پزشکی مازندران آغاز شد و این رقابت‌ها تا روز دوشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت. این مسابقات در قالب دو گروه به صورت دوره‌ای برگزار خواهد شد و از هر گروه، دو تیم اول و دوم به مرحله بعد صعود خواهند کرد و سپس در مراحل بعدی دو تیم به صورت ضربدری با یکدیگر پیکار خواهند کرد و در نهایت تیم‌های برتر این مسابقات تعیین خواهد شد.

جعفر حبیبیان مدیر اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تایید این خبر به خبرنگار مفدا گفت: این مسابقات با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان و افزایش میل و انگیزه قشر دانشجو به فعالیت‌های ورزشی و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام روز دانشجو، در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حال برگزاری است که در پایان از سوی مدیریت تربیت بدنی و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، جوایز و لوح قهرمانی و کاپ به تیم‌های برتر اعطاء خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه استقبال و شور و هیجان دانشجویان از مسابقات فوتسال گرامیداشت روز دانشجو، بی‌نظیر است، خاطرنشان کرد: به دلیل نزدیکی خوابگاه به محل برگزاری مسابقات، خیل عظیمی از دانشجویان علاقه‌مند به ورزش از نزدیک نظاره گر این مسابقات هستند و این نشانگر این مساله است که اهمیت ورزش از نگاه دانشجویان، بسیار پررنگ است.

حبیبیان خاطرنشان کرد: ۷ تیم فوتسال دانشکده پرستاری بهشهر، دانشکده داروسازی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده پزشکی، دانشکده پیراپزشکی، دانشکده پرستاری ساری و دانشکده بهداشت در قالب دو گروه در حال برگزاری رقابت‌های خود هستند. دانشکده آمل از حضور در این مسابقات انصراف داده بود.

مدیر اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به برگزاری مراسمی به مناسبت روز دانشجو در این دانشگاه گفت: در این مراسم از مدال آوران المپیادهای ورزشی دختر و پسر با حضور ریاست دانشگاه و همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی با اهدای جوایزی تقدیر به عمل می‌آید.

وی اظهار کرد: همچنین به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، مسابقات داژبال، فوتبال رو میزی، دارت و شوت بال برای دانشجویان دختر و پسر در حال برگزاری است. این مسابقات که در رشته‌های همگانی در حال پیگیری است از روز شنبه شروع شده است. ضمن اینکه امشب مسابقات طناب کشی و رشته‌های ورزشی باقی‌مانده ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.