سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه انجام شد؛

استمرار فعالیت‌های جهادگران دانشگاه علوم پزشکی اهواز در منطقه "کوی طاهر"

اهواز

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اردوی جهادی دو روزه با هدف ارایه خدمات بهداشتی، درمانی و عمرانی در منطقه "کوی طاهر" از حواشی شهر اهواز برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز، "مهدی شرفیان"، مسئول بخش عمرانی این اردوی جهادی در مصاحبه با خبرنگار مفدا گفت: خوشبختانه آنچه که امروزه در دانشگاه علوم پزشکی اهواز مشاهده می‌کنیم، افزایش فعالیت‌های جهادی به همت بسیج دانشجویی و کانون فعالیت های جهادی دانشگاه است که با مشارکت فعال دانشجویان در رشته های مختلف انجام می‌گیرد.

وی در خصوص برگزاری این اردو بیان کرد: کوی طاهر، از مناطق حاشیه شهر اهواز است که به عنوان محل هدف این دوره از اردو انتخاب شد و با حضور ۱۵ نفر از دانشجویان، شیب بندی منزل مسکونی یکی از اهالی مستضعف به عنوان پروژه عمرانی اردو انجام گرفت.

شرفیان با اشاره به بخش درمانی این اردو گفت: خوشبختانه با همکاری گروه دندانپزشکی دانشگاه، ویزیت دهان و دندان ۱۳۰ نفر از کودکان ۶ الی ۱۲ ساله منطقه صورت گرفت و وارنیش درمانی شدند.

این فعال جهادی تصریح کرد: علاوه بر خدمات دندانپزشکی، ویزیت های شنوایی سنجی نیز انجام گرفت.

شرفیان در پایان از برگزاری مرحله دوم این اردو در بخش درمانی با مشارکت متخصصین رشته های مختلف در هفته های آتی خبر داد.

گفتنی است، این اردو، دومین اردوی عمرانی و چهارمین اردوی خدمات درمانی از خرداد ماه سال جاری تاکنون است که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.