دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲

گفتگو

آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان پیرا پزشکی

گفتگو

پزشکی و رشته های مرتبط علاوه بر دانش این رشته نیازمند فراگیری علم زبان انگلیسی است که در نسخه نویسی،علائم اختصاری داروها،سمینارهای علمی و تولید مقالات مختلف این حوزه کاربرد دارد.حسنی یکی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی کردستان به ارائه طرح آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان رشته های مختلف پزشکی در این مرکز آموزشی پرداخته است.در ادامه گفتگوی مفدا با وی را می خوانید. ب

عنوان مدرس دانشگاه علوم پزشکی کردستان چه برنامه ای برای پیشرفت دانشجویان دارید؟
قرار است در آینده نزدیک همراه با تحصیل به دانشجویان زبان انگلیسی آموزش داده شود.این مساله باعث افزایش توان علمی دانشجویان می شود.چرا که توان مطالعه مقالات علمی در حوزه پزشکی را پیدا خواهند کرد.همچنین ایده اصلی این طرح توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مطرح شد.
تا کنون طرح آموزش زبان انگلیسی  در دانشکده اجرا شده است؟
طرح آموزش زبان انگلیسی برای اولین بار در ترم گذشته اجرا شد.همچنین دانشجویان پس از پذیرفتن در آزمون در دو سطح AوB رده بندی شدند.قرار است در ترم آینده این دو گروه با یکدیگر ترکیب شوند.نتیجه آن پیشرفت آموزش به صورت یکسان در دانشجویان دو گروه خواهد شد.
بهره مندی از طرح آموزش ویژه کدام گروه دانشجویی است؟
دانشجویان پیرا،دانشکده پزشکی می توانند به صورت رایگان در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند.همچنین گرامر و مکالمه اصول اساسی تدریس خواهد بود.
برنامه این کلاسها چگونه خواهد بود؟
این کلاسها چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۴ تا ۱۶ خواهد بود.همچنین استاد آموزش بر عهده رستمی مدرس زبان انگلیسی خواهد بود. همچنین در این زمینه ۴۰ دانشجو در کلاسها حضور دارند.و مکان آموزش کارگاه در آزمایشگاه فیزیک دانشکده پیراپزشکی است.
خبرنگار مفدا_پگاه خوش کیفی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.