دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳

عضو تحریریه نشریه ژوان در دومین نشست خانه نشریات غرب کشور تاکید کرد:

همان چیزی را تدریس کردند که من می خواستم

همان چیزی را تدریس کردند که من می خواستم

عضو هیّئت تحریریه نشریه ژوان از دانشگاه علوم پزشکی کردستان در مورد کیفیت کارگاه های برگزاری شده در نشست دو روزه خانه نشریات غرب کشور تصریح کرد: همان چیزی را تدریس کردند که من میخواستم و دقیقا با همین ذهنیت در این کارآگاه شرکت نمودم.

مهدی محمدامینی دانشجوی کارشناسی هوشبری و هییت تحریریه نشریه فرهنگی ادبی ژوان از دانشگاه علوم پزشکی سنندج در حاشیه دومین نشست آموزشی خانه نشریات در گفتگو با خبرنگار مفدا کرمانشاه، هدفش از ورود به نشریات دانشجویی را علاقه برای نشر دغدغه‌ها خود بیشتر در زمینه فرهنگی و کمتر ادبی به مخاطب خاص مجله خود دانست تا همراهان بیشتری در این زمینه داشته باشد.
وی علت حضور خود را در این نشست دو روزه پرورش توانایی‌های شخص خود بیان کرد و گفت: با این انگیزه در این نشست شرکت کرده‌ام که یک سری اطلاعات جدید مربوط به نوشتن و روزنامه نویسی بیاموزم و پرورش بدهم  به همین دلیل در کارگاه تولید محتوا شرکت کردم و خوشحالم به آنچه که هدف من بود، رسیدم.
امینی با ابراز رضایت از میزبانی و کارگاه هایی که برگزار شد، تصریح کرد: کارآگاه تولید محتوا با تدریس آقای نوروزی بسیار عالی و پر محتوا بود و دقیقا همان چیزی را تدریس کردند که من میخواستم و دقیقا با همین ذهنیت در این کارآگاه شرکت نمودم.
این فعال نشریاتی غرب کشور اظهار کرد: تایم این کارآگاه کم بود و اگر زمان این کارآگاه بیشتر میبود میتوانستیم مطالب گسترده تری بیاموزیم و بیشتر وارد جزییات شویم.
امینی  نشریه ژوان در مورد ادامه فعالیت در حوزه نشریات گفت: حتما فعالیت خود را ادامه خواهم داد. وی برای ادامه فعالیت خود در نشریات دلایل زیر را بیان نمود در ابتدا علاقه شخصی و مستعد بودن در این زمینه و در دنیای امروزی اگر حرفی برای گفتن داشته باشیم تنها وسیله ای که می تواند حرف ما را به دنیا برساند رسانه است و اگر رسانه ، ابزار رسیدن به هدفم باشد از آن استفاده کرده و این راه را ادامه می‌دهم.
وی به مشکلات نشریات در سطح کشور اشاره کرد و افزود: مشکل اصلی نشریات دانشجویی در سطح کشور بودجه و هزینه های‌است که برای افراد تحریریه و کیفیت نشریه خیلی حساس است اما دغدغه‌ اصلی این است که افراد دغدغه مند بیشتر پرورش داده شوند تا بتوانند فعالیت بهتری داشته باشند.
گفتنی است دومین نشست آموزشی خانه نشریات منطقه غرب با حضور بیش از صد نفر از مدیر مسئولان، سردبیران و فعالان نشریات دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه، همدان، کردستان، ایلام و اسدآباد به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در شهرستان صحنه طی روز های هشتم و نهم آذر ماه برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.