پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

حرکت دانشجویان باید به سمت بالندگی علمی و مطالبه گری حل مشکلات جامعه باشد

IMG_9652.JPG

سرپرست دانشگاه، در پیامی ضمن تکریم و بزرگداشت روز دانشجو، حرکت دانشجویان به سمت بالندگی علمی کشور را خواستار و اعلام داشت: مسئولین، اساتید و کارکنان دانشگاه همواره پاسخگوی مطالبات دانشجویان می باشند.

دکتر محمد دهقانی سرپرست دانشگاه، در پیامی به شرح ذیل ضمن تکریم و بزرگداشت روز دانشجو، حرکت دانشجویان به سمت بالندگی علمی کشور را خواستار و اعلام داشت: مسئولین، اساتید و کارکنان دانشگاه همواره پاسخگوی مطالبات دانشجویان می باشند.

۶۵ سال از حادثه ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ و حرکت ماندگار دانشجویان استبدادستیز به خصوص حماسه آفرینی۳ دانشجوی مبارز مهدی شریعت رضوی، احمد قندچی و مصطفی بزرگ نیا می گذرد.

تبلور آرمان خواهی، اسکتبار ستیزی و عدالت جویی در این روز بزرگ، آغازی برای ورود جامعه دانشگاهی به صحنه مبارزات ضد استکباری و حضور اثر بخش قشرفرهیخته دانشجو در شکل گیری نهضت امام راحل بود.

۱۶ آذر روز دانشجو نام گرفت و بی شک دانشجویان در تمام ادوار قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایران، برای تحقق جهاد علمی کشور، تلاش و همتی مضاعف داشته اند و در حال حاضر نیز حرکت دانشجویان باید به سمت بالندگی علمی کشور و مطالبه گری حل مشکلات جامعه باشد.

اینجانب، ضمن تکریم و بزرگداشت روز دانشجو اعلام می دارم مسئولین، اساتید و کارکنان دانشگاه همواره پاسخگوی مطالبات بحق و منصفانه دانشجویان فرهیخته دانشگاه بوده و امیدوارم با همکاری، همراهی و همدلی مجموعه دانشگاهیان علوم پزشکی بیرجند در مسیر رشد و توسعه علمی خراسان جنوبی بیش از گذشته گام های موثرتری برداشته شود.

توفیق و سعادت همگان را از خداوند باریتعالی مسالت می نمایم.

دکتر محمد دهقانی

سرپرست دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.