جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۶

معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی تربت حیدریه به مناسبت روز دانشجو؛

پیشرفت کشور در گرو میدان دادن به جوانان انقلابی و آینده سازان این مرز و بوم است

ارمی

الهه ارمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با صدور پیامی ضمن گرامیداشت ۱۶ آذرماه؛ روز دانشجو پیشرفت کشور را در گرو میدان دادن به نیروهای جوان انقلابی دانست.

"الهه ارمی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه طی پیامی فرارسیدن ۱۶ آذرماه روز دانشجو را تبریک گفت.

 در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن ۱۶ آذرماه و روز دانشجو باری دیگر یادآور تاثیرگذاری قشری از جامعه می شود که آینده این مرز و بوم به دست آنها ساخته میشود. جوانانی که عدالتخواهی، شجاعت و استقامت در چشمانشان جاری است و با تلاشهایی بی حد و مرز به دنبال کسب علم و دانش روزافزون، فرهنگی سازی و مقابله با جنگ نرمی  هستند که دشمن با تبلیغات گسترده و با ایجاد ناامیدی  بعنوان رکنی مهم به دنبال تحقق آن می باشد.

روز دانشجو یادآور می شودکه شما عزیزان با ورود به عرصه ی فعالیت های فرهنگی، علمی و پژوهشی بیش از گذشته در مقابل هجمه دشمنان ایستادگی می کنید. پیشرفت کشور درگرو میدان دادن به جوانان انقلابی است که با وجود تفکری نقادانه، ایدهایی نو و استفاده از تجارب دیگران به دنبال راهگشایی و حل مسائل گوناگون می باشند.

آینده سازان و جهادگران عرصه علم و فرهنگ و پژوهش، اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن این روز فرخنده، امیدوارم با استفاده از رهنمود های حکیمانه رهبر معظم انقلاب، در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق و سربلند باشید.

الهه ارمی

معاون فرهنگی و دانشجویی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.