شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳

به مناسبت روز دانشجو برگزار شد؛

جلسه هم‌اندیشی فعالان فرهنگی با معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

به مناسبت روز دانشجو

جلسه هم اندیشی دبیران کانون‌ها و فعالان فرهنگی با معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مفدا کردستان، جلسه هم اندیشی دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور معاونت فرهنگی، مسئولان فرهنگی، دبیران کانون‌ها و فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان روز شنبه ۱۷ آذر ماه  در تالار شهید رستم پور این مرکز آموزشی برگزار شد.

همچنین دبیران کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه در این نشست مشکلات  خود را با معاون فرهنگی دانشجویی و سایر مسئولان فرهنگی معاونت در میان گذاشتند.

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان  در این نشست ضمن تبریک روز دانشجو گفت:  ۱۶ آذرماه به عنوان روز دانشجو، سابقه تاریخی دارد و متعلق به دانشجویان است. این روز یک روز سیاسی و نماد مبارزه با استبداد و استکبار است و باید باشکوه و توسط دانشجویان  برگزار شود.

همچنین در این نشست چگونگی اجرا مراسم روز دانشجو با مسئولان معاونت فرهنگی و دانشجویی با دبیران تشکل ها و کانون های دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه دبیران کانون‌های فرهنگی و تشکل های دانشجویی درخواست های خود را بیان کردند.

در ادامه دکتر سپهر علت مقابله  آمریکا با انقلاب اسلامی را اینگونه بیان کرد که آمریکا خود را مالک دنیا می داند و هدفش این است که نمی خواهد قدرت نوظهوری شکل بگیرد. 

وی افزود: کشور ما در زمینه نانوتکنولوژی، هسته ای و سلول های بنیادی جزو ده کشور برتر جهان است.

شعبان سپهر در پاسخ به انتقاد دانشجویان به عدم برگزاری برنامه های مفرح در دانشگاه عنوان کرد: من با اینکه دانشگاه آرامش گورستانی داشته باشد مخالفم و خبر از برگزاری برنامه ی شاد شب یلدا داد و به این ترتیب از اعضای کانون ها و دانشجویان فعال درخواست همکاری نمود. 

در پایان جلسه انتقادات، پیشنهادات و درخواست های مطرح شده توسط اعضای کانون ها جمع بندی و توسط معاون دانشجویی پاسخ داده شد.

سوما هاجی خبرنگار مفدا کردستان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.