دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

دبیرکل کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان انتخاب و معرفی شد

انتخابات دبیرکل کانون ها

آئین انتخابات دبیر کل کانون‌های دانشجویی فرهنگی، هنری واجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گلستان باحضور دبیران ۱۰کانون فعال و تازه تأسیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا گلستان، در این مراسم که روز دوشنبه ۶ اسفند ماه سال جاری از ساعت ۱۳ تا ۱۵ در اتاق مدیریت امور فرهنگی دانشگاه برگزار شد، ابتدا موسی مهری کارشناس کانون‌های دانشجویی دانشگاه، ضمن معرفی افراد نامزد شده در انتخابات روند برگزاری را شرح داد.
در ادامه مهری در بیانات خود از حضور همیشه فعال دانشجویانی ثابت در امور مختلف فرهنگی هنری ابراز خرسندی کرد و آرزو کرد تا این جمع گسترده تر شده و بر جمعیت آن افزوده شود.
وی همچنین با تشکر از زحمات یکساله
  محمدصالح عظیمی، دبیرکل کانون‌ها در سال گذشته ابراز امیدواری کرد تا دبیر آینده ضمن پیگیری تجربیات موفق ایشان روند رو به رشدی را برای کانون‌های دانشجویی ایجاد نماید.
در ادامه، مهلا صیاد دانشجوی کارشناسی پرستاری و دبیر کانون لبخند دانشگاه به عنوان نامزد انتخابات، ایجاد یک نظام انگیزشی، برگزاری دوره‌های آموزشی، کار تیمی و ایجاد فضا برای فعالیت کانون‌ها را از مهم ترین اهداف خود برای دبیر کلی کانون های فرهنگی هنری در دوره آتی بیان کرد.

پس از معرفی  نامزد، آئین انتخابات دبیرکل کانون‌ها با حضور ۱۰دبیر برگزار شد که در نهایت مهلا صیاد دبیر کانون لبخند با کسب حداکثر آراء را کسب و برای مدت یکساله پیش رو سمت دبیرکل کانون های فرهنگی هنری واجتماعی دانشگاه را بر عهده گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.