یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷

دوره آموزشی عکاسی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار می شود

کارگاه عکاسی

کارشناس کانون های دانشجویی هدف از برگزاری دوره های آموزشی فوق برنامه را مشارکت گروهی دانشجویان در فراگیری مهارت های هنری در کنار مباحث فرهنگی دیگر و شرکت فعال در جشنواره های دانشگاهی و سایر مسابقات در طول دوران دانشجویی اعلام کرد

 به گزارش مفداگلستان دورۀ آموزشی عکاسی مقدماتی با حضور یحیی کریم آبادی، از  آبان ماه ۹۷در دانشگاه علوم پزشکی گلستان درحال برگزاری است.

ثبت لحظات و اشتراک آن با مخاطبین از ابتدای اختراع دوربین تا کنون همراه انسان بوده و می باشد. در این میان آثاری که قواعد اولیه عکاسی، درچهارچوبی بسیار ساده را با خود به همراه دارند به مراتب کانون توجه و مورد تایید سایرین قرار می گیرند

استاد این کارگاه، یحیی کریم آبادی، عکاس گلستانی، فارغ التحصیل رشته عکاسی  است که بیش از ۳۳سال سابقه عکاسی و ۲۵سال سابقه تدریس عکاسی در دانشگاه های علوم پزشکی گلستان، علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گلستان، دانشگاه های آزاد اسلامی استان ، دانشگاه مائده را دارد و به عنوان مدرس برگزیده انجمن عکاسان استان گلستان ورئیس این انجمن نیز شناخته شده است.

موسی مهری کارشناس کانون های فرهنگی در گفتگو با خبرنگار مفداگلستان گفت: هدف از برگزاری دوره های آموزشی فوق برنامه در این واحد، حمایت و پشتیبانی از دانشجویان علاقه مند به آموزش حرفه ای عکاسی از طریق آموزش در طول ترم تحصیلی و مشارکت گروهی دانشجویان در فراگیری مهارت های هنری در کنار مباحث فرهنگی دیگر و شرکت فعال در جشنواره های دانشگاهی و سایر مسابقات در طول دوران دانشجویی است.
وی با اشاره به تاسیس کانون دانشجویی
  فیلم عکس در دانشگاه گفت: ازسال های گذشته این کانون دوره های آموزش عکاسی را برای دانشجویان برنامه ریزی نموده که پس از استقبال خوب دانشجویان این دوره برای این ترم نیز برنامه ریزی شد.
مهری تصریح کرد: هر هفته دوجلسه کلاس آموزش عکاسی برای دانشجویان در حال برگزاری است.
وی آموزش هنر عکاسی را بسیار جذاب و کاربردی توصیف نمود و افزود: تلفیق هنر با ادبیات اسلامی می تواند در نهادینه کردن بسیاری از فرهنگ های ایرانی، اسلامی بویژه در بین دانشجویان اثر گذار باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.