دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵

دومین جلسه شورای انضباطی دانشجویان علوم پزشکی تبریز با مسؤولان خوابگاهی برگزار شد

شورای انضباطی تبریز

دومین جلسه شورای انضباطی دانشجویان با مسؤولان خوابگاه‌های دانشجویی در اتاق جلسه شورای انضباطی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل شد.

به گزارش مفدا تبریز، دومین جلسه شورای انضباطی دانشجویان با مسؤولان خوابگاه‌های دانشجویی  در اتاق جلسه شورای انضباطی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل شد.

در این جلسه دکتر علی اصغر مغانی، دبیر شورای انضباطی دانشجویان بیشتر  به جنبه پیشگیری از وقوع رفتارهای مغایر با قوانین و مقررات خوابگاه توسط دانشجویان اشاره کرد و افزود: جهت رعایت مقررات و قوانین خوابگاه‌ها باید در اتاق‌ها و سایر محل‌های مورد دید دانشجویان، پیام‌های کوتاه و منسجم تنظیم و نصب شود.

وی گفت: دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها باید آموزش‌های لازم و اطلاعات مناسب در زمینه شیوه نامه انضباطی دانشجویی را بدانند و در صورت داشتن اطلاعات لازم، اگرمرتکب تخلف شدند، مورد مواخذه قرار گیرند.

مغانی در پایان از مسؤولان و سرپرستان خوابگاه‌ها خواست در راستای تامین امنیت و سالم سازی خوابگاه‌ها، فضاهای مناسب جهت فعالیت‌های فرهنگی تفریحی و ورزشی ایجاد و از طریق پر کردن اوقات فراغت، دانشجویان را از انجام رفتارهای نامناسب همچون مصرف دخانیات ، درگیری، ضرب و شتم و.... به سوی رفتار و عملکردهای مفید هدایت کنند.

گفتنی است این جلسه با حضور کارشناسان شورای انضباطی، مسؤولان خوابگاه‌ها و دبیر شورای صنفی  برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.