پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۶

عضو شورای اسلامی شهر تهران:

خیابان ۱۶ آذر راسته فرهنگی دانشجویی می شود

مسجد جامعی

عضو شورای اسلامی شهر تهران می گوید : خیابان ۱۶ آذر باید نشانی از نهضت دانشجویی از آغاز تا امروز را در خود جای دهد از این رو راسته فرهنگی دانشجویی می شود.

به گزارش مفدا، احمد مسجد جامعی عصر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشکده خبر گفت: خیابان ١٦ آذر باید به راسته دانشجویی و فرهنگی تبدیل شود. این از حقوق اولیه دانشجو است.
وی افزود: خیابان ١٦ آذر تنها یک نام را یدک می کشد در حالی که هیچ عکس شهیدی در آن نمی بینیم.
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران عنوان کرد: بناهای تاریخی و دانشجویی اطراف دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه مادر در حال تخریب است و دانشجویان و مردم محلی باید مانع این اقدام شوند.
وی با بیان اینکه اکنون فضای مرده ای بر اطراف خیابان ١٦ آذر حاکم است، گفت: شورای شهر این همکاری را با دانشجویان برای تبدیل خیابان ١٦ آذر به یک راسته فرهنگی و دانشجویی خواهد داشت.
مسجد جامعی در پاسخ به پرسش یکی ازدانشجویان در باره انحلال دانشکده خبر گفت: اگرچه مصوبه شورای عالی اداری بر انحلال دانشگاه های وابسته به دستگاه های اداری تاکید می کند اما ادامه کار دانشکده خبر تاکنون نیز به یاری دانشجویان آن و جامعه خبری بوده است.
به گزارش ایرنا، این عضو شورای شهر افزود: دانشکده خبر اکنون ٣ تا ٤ میلیارد تومان بدهی دارد که رفع این مشکل با همکاری و تلاش دانشجویان و برنامه ریزی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی امکان پذیر خواهد بود.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.