شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

قرآن نقش بی بدیلی در ایجاد جامعه سالم و سلامت عمومی دارد

 قرآن نقش بی بدیلی در ایجاد جامعه سالم و سلامت عمومی دارد

دکتر حسین اسدی راد: قرآن نقش بی بدیلی در ایجاد جامعه سالم و عاری از نا هنجار های اجتماعی و سلامت عموم مردم دارد. معارف والای قرآنی می تواند ضامن سعادت جامعه باشد.

به گزارش مفدا بوشهر، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در نشست آسیب شناسی، تبیین، هماهنگی و معارفه رابطین شهرستان ها و واحد های تابعه نظام سلامت استان بوشهر با محوریت بررسی آیین نامه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، برگزاری جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را از مهم ترین و بزرگترین رخداد های قرآنی استان عنوان کرد.

دکترحسین اسدی راد در ادامه اظهار داشت:‌ قرآن نقش بی بدیلی در ایجاد جامعه سالم و عاری از ناهنجار های اجتماعی و سلامت عموم مردم دارد. معارف والای قرآنی می تواند ضامن سعادت جامعه باشد.

وی ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های همه طلایه داران و خادمان قرآنی در حوزه نظام سلامت استان و بالاخص رابطین شهرستان ها، بیان داشت:‌ اطلاع رسانی، شفاف سازی و استعداد یابی ظرفیت های درخشان قرآنی از رسالت ها و مأموریت های خطیر رابطین و سفیران جشنواره قرآنی است.

سپس رابطین شهرستان ها و واحد های تابعه، به بیان نقاط قوت و ضعف جشنواره بیست و سوم پرداختند. کارشناسان دبیرخانه جشنواره ضمن ابراز امیدواری از مرتفع شدن بسیاری از نقایص جشنواره پیشین، از ویژگی های جشنواره بیست و چهارم را نظام مند شدن ساختار و فرآیند آن، فراگیری رشته ها برای مشارکت سلایق و افکار مختلف و ایجاد فضای همدلی بین دبیرخانه با رابطین شهرستانی ذکر کردند. 

در پایان کارشناسان مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به بررسی و تحلیل آیین نامه جشنواره پرداختند. 

این نشست روز پنج شنبه ۲۲ آذر ماه۹۷ در محل سالن شهید مفتح معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.