دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳

سینا زارع ، دبیر کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد

سینا زارع

در اولین جلسه کانون فیلم و عکس دانشجویی، سینا زارع به عنوان دبیر این کانون انتخاب شد.

به گزارش مفدا گیلان، اولین جلسه کانون فیلم و عکس دانشجویی با حضور مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کارشناسان این حوزه برگزار شد، پس از رای گیری دبیر و سایر اعضای این کانون مشخص شدند.
فیروز نصیرزاده مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این جلسه با اشاره به اهمیت و جایگاه عکس و فیلم اظهار کرد: امروز عکس و تصویر در عالم رسانه حرف اول را می‌زند و نقش به سزایی در اطلاع رسانی دارد.

وی ادامه داد: عکاسی هنری است که با توجه به ذوق فردی که آن را عکاس می نامیم شکوفا می شود. در این میان تفاوت عکس خوب و عکس بد در اصولی است که هنرمند عکاس برای خلق تصاویر هنری به کار می گیرد.

نصیرزاده اضافه کرد: امروز همه به دلیل پیشرفت تکنولوژی دسترسی به دوربین های عکاسی دارند اما هیچگاه نمی توانند به مانند یک عکاس اقدام به ثبت تصویر کنند و امروزه به دلیل اهمیت بالای عکاسی این رشته هنری وارد عرصه دانشگاه شده است .

وی ادامه داد: انتظار ما از کانون فیلم و عکس دانشگاه بسیار بالا است و امیدواریم بتوانیم با حضور شما جوانان هنرمند و فعال تصاویر ارزشمندی از این دانشگاه در اذهان جامعه ثبت کنیم.

 در  ادامه این نشست پس از رای گیری سینا زارع به عنوان دبیر ، امیر حسین صدیقیان به عنوان نایب دبیر، درسا نصرالهی به عنوان روابط عمومی و تینا نیکومنش به عنوان منشی، و علی رضایی پور به عنوان عضو شورای مرکزی کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان معرفی شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.