یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵

اردوی دانشجویان علوم پزشکی فسا با هدف پاکسازی محیط زیست برگزار شد

پاکسازی محیط زیست فسا

به همت کانون دانشجویی فعالیت‌های جهادی شهید خضری و با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی و اداره محیط زیست شهرستان فسا، اردوی دانشجویی با هدف پاکسازی محیط زیست در منطقه میانجنگل فسا برگزار شد.

به گزارش مفدا فسا، "محمدمهدی بردبار" دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: اردوی دانشجویی با هدف پاکسازی محیط زیست به همت کانون دانشجویی فعالیت‌های جهادی شهید خضری و با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی و اداره محیط زیست شهرستان فسا در منطقه ی میانجنگل فسا برگزار شد.

وی ادامه داد: در این اردو دانشجویان به پاکسازی و جمع آوری زباله‌ها و پسماند هایی که توسط مردم در طبیعت رها شده بود، پرداختند و آنها را درون کیسه زباله‌های نانو که به طبیعت آسیب نمی‌رساند، جمع آوری کردند.

بردبار ضمن تاکید بر اهمیت ارتقای فرهنگ حفظ محیط زیست و دوستی با طبیعت افزود: این کیسه ها پس از اتمام کار به سر محیط بانی مرکزی میانجنگل شهرستان فسا تحویل داده شد تا به سایت زباله ی امامزاده اسماعیل(ع) منتقل شود.

گفتنی است، در این طرح، محیط بانان اداره محیط زیست "برزگر" و "قائدی" و دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی فسا، مصطفی مجاب، محمدسلیمانیان، محمدمهدی فلاحی، محمدپیشیار، علی صادقی مزیدی، مجتبی فرهادی، محمد شرفی و محمدمهدی بردبار حضور داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.