سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اراک؛

دومین کارگاه آموزشی منطقه‌ای شورای انضباطی دانشجویان علوم پزشکی برگزار شد

کارگاه اموزشی

کارگاه آموزشی منطقه‌ای شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ۲۵ و ۲۶ آذر ماه با حضور دبیر شورای مرکزی انضباطی، دانشجویان، دبیران و کارشناسان دانشگاه‌ها، در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.

به گزارش مفدا اراک،  در ابتدای این نشست، "دکتر شریعتمداری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک " ضمن خیرمقدم به میهمانان شرکت کننده در کارگاه، در خصوص لزوم وجود شورای انضباطی در دانشگاه‌ها به منظور نظم بخشیدن به دانشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: شوراهای انضباطی می‌توانند نقش موثری در مرتفع ساختن مشکلات دانشجویان در سطح دانشگاه داشته باشند.

در ادامه "دکتر صرامی" دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، پس از تشکر از برگزاری کارگاه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اراک، ضمن تأکید بر حفظ هنجارها و نظم و انضباط در دانشگاه ها، هدف از برگزاری چنین کارگاه هایی را بررسی پرونده های سال گذشته شوراهای انضباطی به منظور کمک به بهبود هر چه بیشتر در انجام رسالت شوراهای انضباطی دانشجویان عنوان کرد.

گفتنی است، در این کارگاه دو روزه ضمن بررسی نمونه‌هایی از پرونده‌های انضباطی دانشجویان، درخصوص نحوه رسیدگی به پرونده‌های انضباطی تا پایان مختومه شدن آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

شایان ذکر است، در پایان این کارگاه از شرکت کنندگان حاضر، آزمونی از مباحث ارائه شده مطابق آیین نامه و شیوه نامه انضباطی دانشجویان گرفته شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.