سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵

در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار؛

همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی و طب مکمل با معرفی نفرات منتخب به کار خود پایان داد

همایش  ملی دارویی سبزوار

برگزیدگان همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی و طب مکمل در سبزوار با انتخاب نفرات منتخب در هر رشته بکار خود پایان داد و از دانشجویان منتخب تقدیر و از تلاش‌های علمی و پژوهشی این افراد تقدیر به عمل آمد.

به گزارش مفدا سبزوار،  به همت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، طی برگزاری همایش ملی دانشجویی در این دانشگاه برزگزار شد.

در این همایش سراسری دانشجویان منتخب معرفی و با حضور رییس و دبیر علمی همایش ملی و جمعی از مسئولان شهرستانی و دکتر مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و دانشجویان دانشگاه‌های کشور، از آنان تقدیر به عمل آمد.

اسامی افرادی که رتبه‌های برتر این همایش را کسب کردند به شرح زیر است:

در بخش سخنران برتر: ندا سیرغانی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار حائز رتبه برتر این همایش شد.

در بخش پوستر برتر:  دانشجویان سعیده خدابنده از دانشگاه علوم پزشکی گناباد وحمید چشمی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تینا بهرامی دانش آموز پژوهشگر از دبیرستان دولتی شمس تبریزی شهرستان پردیس تهران، الهه ارشد از دانشگاه علوم پزشکی گناباد و رامین رئوفی نیا از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، حائز رتبه‌های برتر این بخش از همایش شدند.

در بخش انتخاب پوستر برتر از دید دانشجویی: سعیده پورسعیدیان از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار- سجاد قایین از دانشکده فنی و حرفه‌ای نیشابور و علیرضا محمد دوست از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و سحر امین صفار از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار حائز رتبه های برتر این بخش شدند.

و نهایتا در بخش فناور برتر: محمد قدمگاهی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

گفتنی است، در حاشیه این همایش علاوه برپنل های سخنرانی و ارائه پوستر، همچنین نمایشگاه هسته‌های فن آور مرکز رشد معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و نیز کارگاه های آموزشی مرتبط با موضوع همایش ویژه دانشجویان شرکت کننده  برگزار شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.