دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴

برگزاری نشست استکبارستیزی ضرورت یا بار اضافه بر شانه های انقلاب در علوم پزشکی بیرجند

بیرجند/نشست اسکتبارستیزی

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه، نشست اسکتبارستیزی ضرورت یا بار اضافه بر شانه های انقلاب با سخنرانی دکتر داریوش سجادی روزنامه نگار مقیم آمریکا برگراز شد.

به گزارش مفدا بیرجند، نشست اسکتبارستیزی ضرورت یا بار اضافه بر شانه های انقلاب با سخنرانی دکتر داریوش سجادی روزنامه نگار مقیم آمریکا برگراز شد.

فعال سیاسی و رسانه ای مقیم امریکا، با بیان اینکه امام خمینی(ره) با استفاده از مبانی معرفت شناختی شیعه موفق به تحقق یک انقلاب فراگیر شدند و حکومت پهلوی به عنوان قدرتمندترین متحدان آمریکا را به زیر کشیدند گفت: به این مساله قناعت نشد و با اشغال سفارت آمریکا که از سوی امام(ره) انقلاب دوم نامیده شد، داعیه دار مبارزه با آمریکا شدیم.

دکتر داریوش سجادی با اشاره به زندگی شخصی خود در آمریکا اضافه کرد:.آمریکا کشوری است که در آن برای پاک زیستن آزاد اما برای ناپاک زیستن مجبورید.

وی با بیان ناپاکی در آمریکا تجارت است گفت: در آمریکا به هر شهروند اجازه داده می شود با رعایت قانون، دامنه رسیدن به لذت خود را تسهیل کند.

روزنامه نگار مقیم آمریکا با اشاره به نقش امام (ره) در تاسیس انقلاب اسلامی ایران و اینکه این انقلاب باعث شد در کانون خصومت آمریکا قرار بگیریم گفت: انقلاب اسلامی باعث نفی اعتبار آمریکا در ایران شد.

دکتر سجادی با اشاره به رویکرد آمریکا نسبت به ایران بعد از پیروزی انقلاب گفت: همه اعتبار کشور به گفتمان انقلاب اسلامی است.

وی با اظهار اینکه ایران ستیزی آمریکا، ما را وادار به مبارزه و مقابله کرده است خاطرنشان کرد: کشور چهل سال بعد از انقلاب اسلامی توانسته است در راهی پیش برود که در مسیر انبیا باشد و نهضت انبیاء چیزی جزء اخلاق گرایی و کمال نبوده است.

ادامه این نشست با پرسش های دانشجویی در ارتباط با موضوع جلسه و پاسخگویی دکتر سجادی همراه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.