دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷

برگزاری بازارچه خیریه دانشجویی در هفته گذشته

بیرجند/بازارچه خیریه

بازارچه خیریه دانشجویی بچه‌های آسمان به همت کانون خیریه بچه‌های آسمان و کانون هلال احمر دانشگاه هفته گذشته در ساختمان آموزش دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بیرجند،بازارچه خیریه دانشجویی بچه‌های آسمان به همت کانون خیریه بچه‌های آسمان و کانون هلال احمر دانشگاه هفته گذشته در ساختمان آموزش دانشگاه برگزار شد.

مسئول برگزاری بازارچه خیریه بچه های آسمان در این خصوص گفت: انواع خوراکی های گرم و سرد،شیرینی جات ( هر روز  چند نوع خوراکی)، انواع نمد و چرم دوزی، بدلیجات و ... که همگی توسط دانشجویان دانشگاه تهیه شده بود برای فروش به معرض دید عموم مسئولین، اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه قرار گرفت. 

ذبیح ا... محقق اضافه کرد: در این بازارچه انواع سوغاتی‌های شهرهای مختلف کشور، لوازم جانبی گوشی نیز برای فروش در بازارچه عرضه شد.

وی با اظهار اینکه بازارچه خیریه با استقبال بی نظیر مسئولین استانی، دانشگاهی، همچنین اعضای هیئت علمی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه روبرو شد خاطرنشان کرد:  افتتاحیه این بازارچه با حضور سرپرست دانشگاه و جمعی از سایر مسئولین انجام گرفت وهمچنین  مسئول  نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه نیز از این بازارچه بازدید و ضمن رضایت بسیار زیاد از برگزاری بازارچه خیریه پیشنهادهایی نیز برای رونق دادن به بازارچه ارائه نمود.

مسئول برگزاری بازارچه با تاکید بر حضور گسترده مسئولین دانشگاه و خرید آنان از بازارچه گفت: همچنین خانم ها موهبتی معاون امور جوانان سازمان هلال احمر استان وصحرایی معاون هلال احمر شهرستان بیرجند به همراه سایر همکارانشان نیز از این بازارچه خیریه بازدید کرده و ازدست اندرکاران برگزاری بازارچه خیریه  و مسئولین دانشگاه تشکر کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.