چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱

حضور پر شور دانشجویان علوم پزشکی البرز در کارگاه‌های انجمن سلول‌های بنیادی

البرز

پنجمین گردهمایی علمی اعضای انجمن سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی البرز با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزاش مفدا البرز، "محمدرضا منصوری" دانشجوی رشته دندانپزشکی و دبیر انجمن سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی البرز از برگزاری پنجمین گردهمایی علمی اعضای انجمن سلولهای بنیادی در دانشکده پیراپزشکی و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه خبر داد.

منصوری در مصاحبه با خبرنگار مفدا عنوان کرد: این گردهمایی با موضوه کشت سلولی و با حضور مدرس "دکتر مژگانی" استاد ویروس شناسی برگزار شد و مباحثی پیرامون انواع محیط کشت و رفتار سلولها را تشریح کردند. 

وی افزود: نزدیک به ۴۰ نفر ازدانشجویان از دانشکده های مختلف با طرح سوالات  در این کارگاه بصورت فعال شرکت داشتند که این  کارگاه بصورت عملی در آزمایشگاه ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، انجمن سلول‌های بنیادی با برنامه ریزی در زمینه طرح‌های تحقیقاتی و آزمایشگاهی، قصد دارد دانشجویان را طی یک برنامه بلندمدت با سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی آشنا نماید تا بعنوان محققین آینده، در شرکت‌های دانش بنیان، به تحقیقاتی پیشرو در این زمینه بپردازند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.