دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۵

برگزاری دومین همایش سفیران سلامت دانش آموزی در لارستان

همایش سلامت دانش آموزی

با حضور مسئولان استانی و شهرستان دومین همایش ” سفیران سلامت دانش آموزی ” با همکاری واحد آموزش و ارتقاء سلامت معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی لارستان و اداره کل ومدیریت آموزش و پرورش لارستان در سالن آزادی شهرستان لارستان برگزار شد.

به گزارش مفدا لارستان، با حضور مسئولان استانی و شهرستان دومین همایش ” سفیران سلامت دانش آموزی ” با همکاری واحد آموزش و ارتقاء سلامت معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی لارستان و اداره کل ومدیریت آموزش و پرورش لارستان در سالن آزادی شهرستان لارستان برگزار شد.
در این همایش جامعیان رییس اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش فارس، خنشاء کارشناس بهداشت اداره کل حضور داشتند.

در ابتدای مراسم محمد فیاض پور مدیر آموزش و پرورش لارستان از تعامل خوب و پرثمر آموزش و پرورش با مرکز بهداشت در اجرای برنامه‌های حوزه سلامت در سطح مدارس یاد کردند و بر لزوم توجه بیش از پیش به بهداشت وسلامت با دید آموزش تاکید کردند .
در ادامه جامعیان رییس اداره پیشگیری و آسیبهای اجتماعی تاکید به هزینه در امر بهداشت را سرمایه گذاری وکار بسیار با ارزشی دانستند که نتایج بسیار ارزشمندی دربر خواهد داشت.
در این همایش دکتر عباس نصری معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان از تعامل بسیار بالای ادارات آموزش وپرورش لارستان، اوز، جویم، بیرم و نمایندگی بنارویه با معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی در اجرای برنامه‌های مشترک حوزه بهداشت و درمان در سطح مدارس تقدیر کردند و بر حمایت و استمرار اجرای این برنامه‌ها ی مشترک تاکید نمودند.
اجرای سرود، قرائت سوگندنامه توسط نماینده سفیران سلامت، اجرای حرکات ورزشی،اهتزاز پرچم سفیران سلامت ، پخش تیزر عملکرد واحد اموزش و ارتقاء سلامت معاونت بهداشت در برنامه همایش سفیران سلامت دنش اموزی از دیگر برنامه های اجرایی این همایش بود.در پایان نیز از مدیران مدارس طرح سلامت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.
در حاشیه این مراسم دو نمایشگاه نقاشی و نمایشگاه غذای سالم و سنتی برپا شده بود که مورد بازدید مسوولین قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.