چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳

آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد

تودیع معارفه

آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سالن دکتر کنعانی این دانشگاه برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سالن دکتر کنعانی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این مراسم گفت: یکی از مهمترین رسالت مسئولان معاونت دانشجویی و فرهنگی، گروه معارف و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه گام برداشتن در راستای اسلامی کردن مجموعه است.

دکتر اورنگ ایلامی ابراز داشت: فلسفه وجودی انتصاب‌های مختلف در این جایگاه‌ها تلاش برای اسلامی‌تر شدن دانشگاه و توسعه و تعمیق آگاهی‌های اسلامی در بین دانشجویان است که باید کمک کنیم فضای معنوی و اسلامی در دانشگاه‌ها رشد و فضائل اخلاقی نیز توسعه پیدا کند.

وی  خواستار تلاش مسئول جدید نهاد مقام معظم رهبری در زمینه رشد بینش سیاسی و پویایی دانشگاه و دانشجویان شد و افزود: حمایت و هدایت تشکل‌های دانشگاهی و دانشجویی به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گیرد تا در نهایت به حاکمیت بخشیدن به ارزش‌هایی اسلامی و انقلابی در سطوح اجرایی و علمی منجر شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه یکی از وظایف مهم ما مقابله با ترویج عقاید و افکار انحرافی است، خاطرنشان کرد: این مهم در شرایطی که شاهد هجمه رسانه‌ای دشمن در فضای مجازی هستیم، باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

مسئول سابق نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از مسئولان دانشگاه گفت: در طول دوران 10 ساله خدمتم در استان از هیچ کوششی برای انجام وظایف محوله کوتاهی نکردم.

حجت‌الاسلام ابوالفضل ملاعلی افزود: انتظار می‌رود برای توسعه و تجهیز مساجد در دانشگاه‌ها تدبیر لازم اندیشیده شود زیرا انقلاب اسلامی از مساجد و حسینه‌ها آغاز و با همین راه نیز باید تقویت شود.

حجت‌الاسلام دکتر مسعود داستار مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از خدمات 10 ساله حجت الاسلام ملاعلی اظهار داشت: این مسئولیت امانتی بوده که بر روی دوش حقیر گذاشته شده است که امیدوارم بتوانم با تعامل و همکاری مجموعه دانشگاه موفق عمل کنم.

وی تاکید کرد: برای موفقیت در این مسئولیت از شهدا استمداد طلبیدم و امیدوارم در این مسیری که به واسطه شهدا همواره شده، قدم برداریم.

بر پایه این گزارش؛ در این آئین که با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه و برخی مسئولان استانی برگزار شد، از خدمات 10 ساله حجت الاسلام ابوالفضل ملاعلی تقدیر و حجت‌الاسلام دکتر مسعود داستار به عنوان مسئول جدید دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان معرفی شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.