یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: مشکلی به لحاظ اسکان ورزشکاران در المپیاد ورزش‌های همگانی نداریم

جعفر حبیبیان مدیر تربیت بدنی مازندران

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از آمادگی این دانشگاه برای پذیرش شرکت‌کنندگان در دو المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر به میزبانی وزارت بهداشت خبر داد و گفت: مشکلی به لحاظ اسکان و هماهنگی برای پذیرش ورزشکاران نداریم.

جعفر حبیبیان در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: امسال برای نخستین بار دو المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر وزارت بهداشت اسفند ماه در دو بازه زمانی مجزا در خزرآباد ساری به میزبانی این وزارتخانه برگزار خواهد شد و به لحاظ اسکان و پذیرش ورزشکاران مشکلی وجود ندارد و دانشگاه علوم پزشکی مازندران آمادگی کامل برای پذیرش شرکت کنندگان از  این المپیادها به میزبانی وزارت بهداشت، همانند سالهای گذشته دارد.

وی خاطرنشان کرد: برای اسکان ورزشکاران دو المپیاد ورزش‌های همگانی از پلاژهای مجتمع تفریحی‏، ورزشی و آموزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و همچنین پلاژهای پارامیس راه آهن استفاده خواهیم کرد. بر اساس روال سالهای گذشته، پلاژهای صندوق رفاه دانشجویان واقع در خزرآباد ساری، اولویت اول وزارت بهداشت است. همچنین به دلیل حجم بالای تعداد ورزشکاران در این دو المپیاد، برای اسکان بقیه وزشکاران از پلاژهای خوب مجتمع رفاهی پارامیس راه آهن بهره‌خواهیم برد.البته با توجه به افتتاح خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در صورت شرایط لازم، از این خوابگاه‌ها برای اسکان ورزشکاران نیز استفاده خواهیم کرد. به هرحال امیدواریم بتوانیم یاریگر وزارت بهداشت در برگزاری این رویداد ورزشی باشیم.

حبیبیان از برگزاری تمرینات آماده سازی تیم‌های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای حضور در المپیاد ورزش‌های همگانی خبر داد و گفت: تمرینات آماده سازی تیم‌ها در رشته‌های مختلف از سه هفته بیش آغاز شده است و ورزشکاران دختر و پسر برای حضور در المپیاد، زیر نظر مربیان به تمرینات آماده سازی خود می‌پردازند.

توسعه ورزش همگانی در مراکز دولتی وغیردولتی استان مازندران

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران همچنین از انعقاد تفاهمنامه‌ای بین ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران. استاندار و مدیرکل تربیت بدنی ورزش وجوانان استان مبنی بر غنی سازی اوقات فراغت کارکنان تمامی مراکز و سازمان‌های دولتی وغیردولتی استان خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده از سوی استاندار مازندران و همچنین ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیرکل ورزش و جوانان استان، به منظور گسترش ورزش همگانی، مقرر شد چهارشنبه هر هفته ساعت ۷ و نیم صبح، ورزش صبحگاهی به صورت همزمان در تمام مراکز و سازمان‌های دولتی و غیردولتی استان برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام با هدف ایجاد و توسعه شور، نشاط و شادابی در میان کارکنان ادارات دولتی و غیردولتی و نهادینه کردن ورزش انجام شده است. با توجه به عدم تحرک لازم در میان کارکنان ادارات، قطعا انجام این حرکت، باعث شادابی و سلامتی بیشتر می‌شود.

جعفر حبیبیان مدیر تربیت بدنی مازندران

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.